[ Dgrass @ 08.06.2011. 18:23 ] @
Drustvio pomagajte.

Imam sledeci problem, sajt sa velikim brojem clanova oko 100 000, potrebno mi je da sa vremena na vreme svim tim clanovima saljem razna obavestelja sto nije spam jer su se oni na taj sajt i prijavili zbog toga, e sada kako odraditi da ja na tolike ljude saljem mail a da ne idem u spam, junk i bulk foldere?(koji je to broj poruka u minuti ili kako vec)?

Ako neko ima korisno resenje bio bih mu zahvalan!
[ ZanLepen @ 08.06.2011. 19:06 ] @
Kupiš kod Oriona hosting i neki domen info, pa instališaš skript SMF forum i šalješ. Oni tolerišu spam pa ti je to najlakši način. Kada sam bivšem Sezamu sada Orionu tražio da ukinu spam pre bi pustili da ih ubijem nego suspendovali spamera.

Salji sa pauzama da ne zagušiš server.
[ Dgrass @ 09.06.2011. 07:58 ] @
Pa nije to poenta i ne saljem spam vec obavestenje svojim clanovima o desavanjima na sajtu i novinama. I nije meni problem da isporucim mailove vec mi je problem kako uraditi da ti mailovi ne idu u junk, spam i bulk folder kod provajdera?
[ Predrag Supurovic @ 09.06.2011. 08:45 ] @
Slanje masovnog maila opterecuje server s akog se salje tako da ce ti to najpre host ogranicavati. Odredisni serveri na koje ti imejlovi stizu ce uglavno da te karakterisu kao spam ako poruke sadrze elemente koji su prepoznati kao spam. Masovnost imejla uglavnom tu nije problem, jer ne saljes sve piruke korsinicima koji su na istom serveru, pa da se to primeti.