[ llux @ 18.06.2011. 14:17 ] @
Neograničeni prepaid internet paket po ceni od
2490 dinara Izaberi novi Vip Internet paket
koji uključuje: USB modem
SIM karticu i
neograničeno surfovanje prva dva meseca Nakon što ti istekne početni paket jednostavno dopuni svoj
prepaid internet kredit putem
elektronske dopune ili na bilo
kom Vip prodajnom mestu i
nastavi da surfuješ za samo 1 din/MB.
Zahvaljujući jednostavnom rešenju instalacije, biće ti potrebno samo par klikova da
se konektuješ i počneš da uživaš u prednostima neograničenog Vip prepaid interneta.
Proveri svoj kredit u svakom
trenutku slanjem SMS poruke
sa tekstom ”?” na 1230. Maksimalna brzina je 1 Mbit/s i zavisi od pokrivenosti. Početni paket uključuje 10GB po maksimalnoj brzini nakon kojih je ta brzina svedena na 64 Kbit/s. Obračunski interval je 10KB. 5 din/MB za dopune ispod 200 dinara. Cena od 1 din/MB važi za dopune preko 200 dinara narednih 30 dana. Pogodnost neograničenog interneta se primenjuje tokom prva dva meseca ili do prve dopune kredita bilo kojim iznosom. Cena inicijalnog paketa vazi uz registraciju.
http://www.vipmobile.rs/vip-in...vip-prepaid-internet.1486.html
[ enthusy @ 18.06.2011. 14:48 ] @
VIP-ov naziv ovog paketa bi bio potpuno tačan sa jednom malom dopunom: "Neograničen prepaid internet po neograničenoj ceni".
[ owim @ 18.06.2011. 17:19 ] @
Ne zaboravi -- neograničeno zauvek!
[ freeworld @ 18.06.2011. 18:41 ] @
Haha,jesu carevi sa tim neogranicen,izgleda da su od svega ovoga samo oni koji tamo rade ograniceni,a sta posle 10 gb,2gb da placas po ceni od 2000 din?
[ samo_da_pitam @ 19.06.2011. 06:54 ] @
neograniceno su zauvek bezobrazni koriscenjem ovakvih termina.
Ono sto je svakako za pohvalu je eto 1din/1MB na prepaidu. To mi se svidja, samo ima puno uslova. Lepo je sto ima nade da ce krajem godine npr. (dok se slegnu utisci MNP-a) situacija sa uslugama operatera biti mnogo bolja (povoljnija) nego npr. godinu dana ranije. To je samo moje misljenje.
[ freeworld @ 19.06.2011. 13:30 ] @
A kad nemasa kredita jel imas bar free net po 64 kbit\s?
[ Slobodan Milivojevic @ 19.06.2011. 15:45 ] @
To pitanje sam postavio putem maila, cekam odgovor, pa cu preneti ovde.