[ notebookFun @ 19.06.2011. 21:10 ] @
Otvorio sam Visa net karticu za placanje preko interneta i kartica mi je stigla poslije nekih 15-ak dana. Posto mi pin kod nije odmah stigao postom otisao sam u banku i uradili su mi zahtjev za ponovno izdavanje PIN(Reprint pin). Sutra dan mi je stigla posta sa starim pinom, pa me interesuje da li je on validan, ili moram da cekam onaj novi pin, da li se dobija isti broj kada se uradi REPRINT PIN-a?

Slucajno sam ubacio karticu na bankomat i nisam dva puta unjeo pin kod vec sam odmah kliknuo na prijava, dobio izvjestaja na bankomatu i pise da sam promasio pin. Planirao sam sutra da odem do bankomata i da unesem ovaj stari PIN sto mi je stigao ali se plasim da li ce da prihvati njega jer su uradili zahtjev za izdavanje novog. Sta da radim?
[ bakara @ 20.06.2011. 10:25 ] @
Citat:
notebookFun: Otvorio sam Visa net karticu za placanje preko interneta i kartica mi je stigla poslije nekih 15-ak dana. Posto mi pin kod nije odmah stigao postom otisao sam u Planirao sam sutra da odem do bankomata i da unesem ovaj stari PIN sto mi je stigao ali se plasim da li ce da prihvati njega jer su uradili zahtjev za izdavanje novog. Sta da radim?

Ne vazi stari PIN, mozes uneti samo novi PIN.

Moraces da cekas.
[ notebookFun @ 21.06.2011. 16:11 ] @
Evo dobio sam odgovor od banke:

Kad zaboravite stari PIN kod pa tražite novi generisaće se isti PIN kod.
Samo kod obnavljanja kartice generiše se novi PIN kod.


Znaci da cu ja da dobijem isti PIN kod ponovo, bakara ocigledno nisi u pravu?