[ Zort @ 23.06.2011. 20:45 ] @
Razmišljam da kupim novi fotoaparat za nekih 120 evra. Naravno ne razumem se previše u fotoaparate a za ove pare ima ih milion pa se postavlja pitanje sta uzeti???? Naravno neko će reći za te ti je pare sve je isto ali mene interesuje sta je najbolje. Gledao sam malo po netu i za oko mi je zapao Canon PowerShot A2200. Interesuje me da li je to najoblji izbor i ako nije sta je bolje.
Već imam digitalac- NIKON Coolpix L11. Kupio ga cale 2007. za 140 evra ali je morala sestra da ga ispusti u vodu i od tat ne radi blic pa je prakticno beskoristan.

Rekao sam vam svoje probleme pa vi pomagajte ako možete, samo požurite jer hoću da kupim novi fotoaparat što pre...
[ Zort @ 30.06.2011. 14:59 ] @
Zar niko nema da mi preporuci neki digitalac ili da mi da bilo kakav savet?????
[ Nebojsa Milanovic @ 30.06.2011. 17:11 ] @
Slabo se ljudi razumeju u aparate te klase. Predlažem ti da odeš u neku radnju koja ima dobar izbor i da odabereš neki model Canona za sumu koju planiraš (Nikon i ostale izbegavaj) i nećeš pogrešiti.
[ Zort @ 03.08.2011. 22:00 ] @
Kupio sam Canon A2200. Kostao me je 12500 din sa memorijskom od 8 gb. Fotoaparat je dobar sljaka ko leptir. Baterija je ko na mobilnom telefonu, trajala mi je oko 400 slika. Moze da snima HD snimke ali nije za neke naprednije korisnike. Samo stavis na auto mod i pustis fotoaparat da odradi sam sve ostalo a tvoje je samo da skljocas.