[ JankoNIS @ 24.06.2011. 11:28 ] @
Koristim telefon Samsung Galaxy S, nosim laptop i Telenorov modem za njega (otkljucan). Zna li neko koja je dobra varijanta za internet u Egiptu na oba uredjaja? Koji operater ima kartice sa pristupom Netu?
Nadam se da ce hotel imati WiFi, ali ako nema...
[ zvezdasbg @ 24.06.2011. 12:45 ] @
Wi-fi ti je svakako najbolja opcija, ali ako nema probaj da nabavis lokalnu karticu za net. Mada mislim da je malo jebada oko toga u Egiptu. Roming ni slucajno nemoj da koristis jer nasi operatori Egipat svrstavaju u zonu Afrike (dakle sa Kongom, Etiopijom ili Eritrejom) pa cete odrati. Doduse MTS ima sad neku kao pogodnost, ali savet je roming ni pod RAZNO!!!!
[ JankoNIS @ 24.06.2011. 22:45 ] @
Hvala na savetu. Posto je beogradska agencija, mislio sam da moze da se javi neko ko je konkretno ove godine bio tamo i koristio ga. Necu da nosim nase kartice, ali me interesuje imaju li neki data plan. Vec sam nasao da je najpovoljniji Vodafon.
[ kiseolebac @ 05.11.2011. 17:22 ] @
Internet u Egiptu nikako,preskupo je...Jedino wireless a i on se posebno naplaćuje u svim hotelima..
[ JankoNIS @ 05.11.2011. 19:34 ] @
Hotel u kome sam ja bio nije naplacivao wireless pristup. Jedino sto smo bili ograniceni na prostor oko recepcije (toliko im je pokrivao ruter). Ostatak sam pokrivao preko kartice. Cene su otprilike kao u Srbiji. Za 14 dana me je sve kostalo kao ovde za mesec dana.
[ kosac @ 06.11.2011. 16:49 ] @
use google :)
http://www.google.rs/search?gc...mp;q=prepaid+internet+in+egypt