[ abush19 @ 14.02.2004. 13:03 ] @
Imam A4tech misa sa oznakom www11, ima 4 tastera i dva tockica. Elem, u poslednje vreme ume da poludi. Ako ga imalo pomerim, ponasa se kao da ludacki picim po desktopu, stiskam levi ili desni klik, vuce mi ikonice, otvara padajuce menije i sl. Jedino resenje je da resetujem kompjuter pomocu tastature. Inace, OS je WinXP professional, ploca Asus A7V8X-X.Da li ovo ima neke veze sa DirectX-om, koji je 9.0? Molim pomoc i hvala unapred
Ivona
[ mrkidivx @ 14.02.2004. 16:15 ] @
Probaj miša kod nekog drugog, ako radi onda je moguće da imaš neki virus.Probaj i da reinstaliraš drajver za miša.
[ MMX @ 14.02.2004. 17:06 ] @
Imao sam miš istog proizvođača pre 4 godine i isti problem. Miš jednostavno s vremena na vreme poludi, startuje sam programe, otvara direktorijume, pomera ikonice... Rešenje - zamenio sam miš novim.
[ sasa022 @ 14.02.2004. 18:14 ] @
I meni se par puta desilo sa SWW-23.Posle reinstalacije drajvera sve je OK.
( Drajveri moraju biti za A4 miseve.Genius-ovi misevi polude sa drajverima za A4 )
[ smfilip @ 14.02.2004. 18:37 ] @
Ma brisi taj software za A4 misheve-nikakve koristi od njega-samo pravi stetu
[ bobale @ 14.02.2004. 20:15 ] @
Ja imam A4Tech bezicni mis i on je posle jedno 6 meseci poceo da me zeza:
Odjedanput prestane da se pomera i uopse ne reaguje na klikove! I usput radi i sto sto i vama pomera ikone, pravi haos! Stvarno sam besan posto, naravno, na njega nema garancija. A platio sam ga 1700 din. Sledeci put cu uzeti klasican mis, pa kad se pokvari, kao u vasem slucaju, jednostavno ga zamenis!

Pozdav
[ abush19 @ 16.02.2004. 20:23 ] @
Hvala svima puno. Imam ovog misa godinama i tek sad je poludeo. Bice mi zao da se rastanem od njega...........
[ SoulFly @ 16.02.2004. 21:29 ] @
Pokusaj da uklonis glupi softver koji si dobio za njega...sa dva primerka A4 misha sam imao slichnih sranja zbog tog softvera...a za buduce, kupi optichkog Logitech-a sa 2 dugmeta i skrolom i da vidish miline
[ bobale @ 16.02.2004. 21:37 ] @
Citat:
SoulFly:
Pokusaj da uklonis glupi softver koji si dobio za njega...sa dva primerka A4 misha sam imao slichnih sranja zbog tog softvera...a za buduce, kupi optichkog Logitech-a sa 2 dugmeta i skrolom i da vidish miline

E bas sam imao pre ovog Logitech sa dva dugmeta i tockicem i radio je odlicno, ali kad mi djavo neda!

Pozdrav
[ abush19 @ 28.02.2004. 19:00 ] @
I prica sa misem dobija svoj epilog:
Ispostavilo se da su se neke zicice unutar kabla spojile, pa je mis dobijao pomesane komande. Svima koji su imali slican problem, savetujem da otvore misa i to lepo razdvoje i srede. Inace, ovog malog imam vec sigurno 4 godine i zaista je dobar, prvi put pravi sranja.
[ slovas @ 21.05.2004. 08:56 ] @
Naravno da imate problem kada koristite miseve verovatno najgoreg proizvodjaca na nasem trzistu. Sve dok ljudi budu smatrali da su mis i tastatura nebitni delovi kompjutera i sve dok budu kupovali A4 i slicne gluposti, imace iste probleme.
Zato, preskocite nerviranje i kupite nesto kvalitetno jer, bar kada su mis i tastatura u pitanju, razlike u ceni izmedju surogata tipa A4 i nekog normalnog proizvodjaca su mizerne.
[ sasa022 @ 21.05.2004. 13:10 ] @
Uglavnom se sve svodi na - Koliko para toliko muzike...
[ Walker @ 21.05.2004. 21:05 ] @
posto imam iskustva sa a4tech-ovim misevima(citaj: sahranio dva komada) reci cu ti odmah kupi neki drugi i jer sam i ja imao isti takav problem pocelo je ponekad da se desava a onda i kontinualno.