[ Horvat @ 01.07.2011. 11:51 ] @
juce gledam nesto site crhov-a (cetralni registar hartija od vrednosti) i slucajno pritisnem desno dugme na misu,al ne reaguje, nista cudno, desava se i kod drugih, medjutim,hteo sam da kopiram deo txt-a, prc nece, pomislih, ok, sad cu ja to kopirati iz izvornog koda, kad ono...
izvornog koda nema - prazno!
mislih poblesavio mi ff, probam neku drugu nasumicnu stranicu - radi
ajd da sacuvam stranicu - ne moze ni to (mada je ovo mozda do mog ff-a, ne da mi ni jednu stranicu da sacuvam :S)

posto sam se usput i igrao sa pythonom, ono sto mi je pajaja predlozio (a proverio sam da radi na drugom primeru koji i jesam pokusavao raditi), sve isto odradim - rezultata nema...

jedina mana - ne radi ni polje za upisivanje, tj postoji polje za pretragu,ali je nemoguce ista u njega upisati (prosto jer je nemoguce kliknuti na njega), pa se mora preko adrese pretrazivati

e,sad, mene zanima kako je ovo reseno, jer ovo je "ultimate" zastita koda i sigurnosna zastita (jedina slaba karika koja preostaje je server)
[ djoka_l @ 01.07.2011. 11:59 ] @
Ako imaš FF, onda instaliraj Web Developer Add-on. Tada imaš opciju u View Source meniju "View Generated Source", pa ćeš videti HTML "nevidljive" stranice.
[ Milos911 @ 01.07.2011. 12:01 ] @
ima source, samo malo skroluj stranicu na dole :) I iskljuci js da iskljucis zastitu.
[ Shadowed @ 01.07.2011. 12:21 ] @
Hahahah, sjajno Ultimativna zastita je napraviti 50ak praznih linija u source-u
[ Br@nkoR @ 01.07.2011. 12:28 ] @
hahaha :))) sjajno ostavili sebi prečicu za isključivanje zaštite (desnog klika):
Citat:

function keyhandler(e) {
var myevent = (isNS) ? e : window.event;
if (myevent.keyCode==96)
EnableRightClick = 1;
return;
}



[Ovu poruku je menjao Br@nkoR dana 01.07.2011. u 14:00 GMT+1]
[ Horvat @ 01.07.2011. 14:10 ] @
ghahahah, ispala :D, nisam ni obracao paznju na scroll bar :S

al mi nije jasno zasto python onda nista nije izbacio?!

edit: radi za naslovnu (pyrhon), ali za statisticki pregled nekog nasumicnog ne radi iz prostog razloga sto je dinamicki link, zahteva neku potvrdu da si dosao sa prethodnog linka

sve u svemu,moze brisanje teme