[ Vlada666 @ 02.07.2011. 00:46 ] @
Juce me pozvase iz Telenorovog Call centra kao dugogodisnjeg korisnika postpejda, dobijam mogucnost da dva meseca pre isteka starog postpejd ugovora potpisem novi na 12 meseci, sto ce realno biti 10 meseci jer bih ja jos 2 meseca i ovako bio pod obavezom, s tim da cu svakog meseca dobijati dodatnih 50 minuta i 50 sms u svim mrezama,bez povecanja pretplate.

Inace koristim stari dobri prenesi paket, za koji mogu da kazem da je najbolji postpejd ikada na ovim prostorima sa starim dobrim tarifiranjem po sekundi nakon prvog minuta(nema lazi nema prevare). Jedino se kajem sto nisam tada uzeo jaci paket jer koristim Prenesi 150 sa 150min i 150 poruka.
Bilo kako bilo sada cu za pretplatu od 600 DIN. mesecno, svakog meseca imati 200min i 200 poruka ka svim mrezama, sa mogucnoscu prenosa u naredna 3 meseca ako ih ne porosite naravno, tesko da ima bolje od ovoga jer meni dodatni saobracaj vise znaci od nekog tamo telefona za 1 dinar.

[ straniplacenik @ 02.07.2011. 10:11 ] @
nisi primetio da ti u tom narednom periodu za koji si produzio ugovor tarifiranje nece biti vise na sekund :-) i koja cena je sada po minutu razgovora kao i tarifiranje svakog zapocetog razgovora nakon sto potrosis ono besplatno u okviru paketa... ;-)
[ Slobodan Milivojevic @ 02.07.2011. 10:57 ] @
OStaje tarifiranje 60+1 i dobija se dodatnih 50 min i 50 poruka (samo sto nisam siguran da vaze ka svim mrezama i da li vaze tek nakon potrosenih osnovnih minuta).
[ nidza_nis @ 02.07.2011. 11:00 ] @
Da, da... svako produzivanje ugovora ide na osnovu POSTOJECIH tarifnih profila, odn. AKTUELNOG, a tog starog vishe nema. Isto je meni na mts-u, meni trenutno nude da produzim ugovor na godinu dana bez telefona i da mi umanje pretplatu 50% svih 12 meseci, ili na 2 godine uz umanjenje pretplate svih 24 meseca na 50%. Ovo vazi i za nove korisnike. mts je realno dao bolju ponudu ( i sto je u Srbiji najbitnije, mozes da platis manje, a ne da ti ko vip uvale 300 stvari koje ti ne trebaju. Tih 50 min+sms je koliko, trecina paketa?
[ Slobodan Milivojevic @ 02.07.2011. 11:06 ] @
Meni su nudili iz Telenora:
- Ostajem na trenutnom paketu (prenesi 150)
- Ostaje pretplata
- Ostaje 60+1
- Dobijam dodatnih 50 minuta (u mrezi) i 50 SMS (nacionalnih) - ali vaze nakon potrosenih svih osnovnih + prenetih nacionalnih minuta i SMS poruka.

Naravno sve ovo uz 12 meseci ugovora.
[ Vlada666 @ 02.07.2011. 15:00 ] @
Da to sam pitao, dali ostajem na starom prenesi paketu sa starim tarifiranjem receno mi je da ostajem...
Jedino nisam siguran za ovih dodatnih 50 minuta jesu li samo u mrezi, i dali je ponuda u smislu "nakon potrosenih minuta i poruka dobijate dodatnih"
Ako je tako onda ponuda i nije nekakvo iznenadjenje, s obzirom da mi ugovor istice za dva meseca verujem da ova ponuda nije nikako slucajna.
Koliko se secam mogao sam da biram izmedju ponude "Dodatnih 75 minuta ili dodatnih 75 poruka ili 50 minuta i 50 poruka svakog meseca.
Nisam bas mogao da razumem operateruku, jer me pozvala bas u sred meca Djokovica i Conge pa sam davao odgovore tipa "Tako je" "Bravo" verovatno je mislila da sam u euforiji zbog ponude :)))
[ JovanKKP @ 04.07.2011. 04:57 ] @
Nemoj da nasednes, procitaj ugovor dobro kad ti dodje.
Mojoj majci su isto ponudili da predje sa starog Prenesi 60 paketa , tj. da placa isto i da dobije 60minuta i 60 sms-ova u Telenor mrezi nakon potrosenih minuta u preplati.
Prvo im je rekla da je nazovu kasnije posto je htela prvo mene da pita da li to da radi. Kad sam joj rekao da ih pita da li ostaje 60+1 tarifiranje i da im kaze da nece potpisati ako staro zaokruzivanje ne ostane. Dobila je odgovor da ostaje i da ce poslati ugovor koji ni dan danas,posle 6 meseci nije dosao. Sto znaci da su odustali cim su skontali da korisnik zna sta je to zaokruzivanje.
Ona nije nasela ali sledecih 10 jeste, isplati im se.
[ Vlada666 @ 05.07.2011. 17:51 ] @
Da, skontao sam da je u pitanju oblanda :)
Nemam razloga za zurbu sacekacu zavrsetak ugovora pocetkom septembra tek tada se otvaraju prave mogucnosti ;)
[ Jbyn4e @ 05.07.2011. 18:18 ] @
Ja sam danas video aneks ugovora za prenesi 325, lepo pise da ostaje taj profil i tarifiranje 60+1, za 12 meseci ugovorne obaveze nude 150 min u telenor mrezi na 24 meseca (znaci imas ugovornu obavezu 12 meseci, i jos 12 meseci mozes posle da koristis dodatnih 150 minuta za telenor mrezu). 150 dodatnih minuta posle potrosenih iz pretplate vaze samo u mesecu u kome si, nema prenosenja tih minuta.
[ Vlada666 @ 05.07.2011. 21:11 ] @
Nemogu da pricam napamet jos mi nije stigao ugovor, i meni je operaterka rekla da ostajem na starom paketu sa starim tarifiranjem, da ne ponavljam napisao sam sta mi je receno, tako da tu ne vidim problem.

Jedino je "zaboravila" da mi kaze da dodatni minuti vaze za Telenor mrezu i da mogu da ih koristim u slucaju da istrosim regularne minute koje dobijam svakog meseca, sto bi konkretno u mom slucaju znacilo "Nikad ih necu iskoristiti" jer skoro svakog meseca prenesem bar desetak minuta i imam lufta, na stranu to sto imam jos jedan pripejd broj koji koristim.
Poruke bi mi eventualno koristile jer sam sa njima uvek kratak.


[ Nash_a @ 07.07.2011. 14:36 ] @
Ha. Moja supruga potpisala ovo tj 325 paket i jos 100min u Telenor mrezi i 100 SMS na 12 meseci stim da ona nije trosila ni sms ni sve minute jer su se prenosili ionako. Totalno bez veze stim da nije ona nista ukapirala kad je potpisivala jer joj je komercijalista obecao da moze da zadrzi svoj broj !? Moja supruga se uplasila da broj nekako ne izgubi pa potpisala a ugovor isticao u septembru.
Inace je navatali na bum i to na poslu pa me nije konsultovala. Tako da se pazite postali su sa prenosom broja prilicno agresivni. Pozzz.
[ crews_adder @ 09.07.2011. 14:29 ] @
I tako Telenor iznenadjenje postade Telenor "iznenadjenje"...
[ Vlada666 @ 09.07.2011. 22:41 ] @
E, vala bash tako...