[ ture27 @ 05.07.2011. 08:40 ] @
Imam niz slika (frejmova), pa bih želeo da napravim slideshow pa da izgleda kao video.
Uspeo sam da preko Photo albuma zadam i vreme između prikazivanja dve slike ali me zanima da li može da se to snimi, da ne ukucavam svaki put to vreme između slika.
Naravnoo neko pita zašto to radim, recimo da posle sat vremena rada na prebacivanju u AVI, animacija ne radi pa čisto da imam alternativu.
Dakle u 3D programu mogu izabrati da mi radi video ili niz sličica. Ja mu zadam da mi vadi 30 sličica u sekundi (kao frejmove), kasnije mu u slideshowu dam da je otvaranje između dve slike 1/30 sec.

Nadam se da sam bio jasan

Hvala unapred
[ 3okc @ 05.07.2011. 08:51 ] @
File > Save & Send > Create a Video

Vidi u Helpu: Turn your presentation into a video
[ ture27 @ 05.07.2011. 09:47 ] @
Znao sam da će mi verzija 2003 doći glave :))))
Moram instalirati 2010 da bih imao tu opciju.
Tamo sam i tražio već ali nije bilo, a sada mi je jasno i zašto :)))

Hvala u svakom slučaju
[ 3okc @ 05.07.2011. 10:23 ] @
Odgovorio sam ti prema verziji koju imam, trenutno nemam mogućnosti da proverim koje opcije postoje u ranijim verzijama. (Najbolje bi bilo da sledeći put napomeneš na koju se verziju odnosi pitanje.) Mislim da ima načina i sa v2003 da svoju ppt animaciju prebaciš u video - izguglaj neko besplatno rešenje, siguran sam da ih ima.

Ako ništa drugo ne uspe, moralo uspeti makar "hvatanje" putem nekog od programa za snimanje ekrana, kao CamStudio.
[ EmmaR @ 20.07.2011. 12:16 ] @
Ako nešto znači: Imaš besplatan programčić Inspirit koji se kači na PowerPoint i uz pomoć njega se prave flash animacije, na osnovu parametara zadatih za slide show. Garantovano radi na 2003 i 2007.