[ erngab @ 07.07.2011. 22:32 ] @
Win 7 x64 / Office 2010 Professional i 32 i 64

Nakon instalacije ne funkcionisu neke stvari:
- nije automatski preuzeo kontrolu da bude default nad .xlsx .docx ... (ostao je OpenOffice)
- nema ga u context meniju kada kliknem na desktop ili folder da napravim novi dokument
- nema ga u open with / choose default program (kada kliknem na .xlsx .docx ... )
- nema ga u Control Panel / Default programs / Set your default programs
- kada kliknem na hyperlink u excel, office, onenote javlja se greska - This operation has been cancelled due to restrictions in effect on this computer. Please contact your system administrator

Isproban i x32 i x64 - cista instalacija bez predhodno instaliranog Office (beckup sa system image)
Office Pro x64 je radio redovno na ovom racunaru sa win 7 x64 (nesto sam uradio sto je prouzrokovao ovaj problem - cackao sam nesto u vezi lana pa sam mozda tu pobrkao stvari)

Kada udjem kao administrator sve radi a kao user ne radi (postavio sam user da je kao administrator ni onda ne radi)

Neka ideja - unapred hvala (evo cackam vec dva dana pa nista ... ).

Na ovom sajtu How to Fix “This operation has been cancelled due to restrictions in effect on this computer. Please contact your system administrator” Error opisana je greska koja se javlja kada kliknem na link, nesto mi nije jasno sta tada radim i kako se to na moj slucaj odnosi.


[Ovu poruku je menjao erngab dana 08.07.2011. u 12:19 GMT+1]