[ Vlada1001 @ 11.07.2011. 10:10 ] @
Kupio sam u Metrou ovaj uređaj na akciji pre par dana, za sada sam jako zadovoljan.

Pošto sam pre koristio Mio 200 sa mojim najomiljenijim Igo 8.3 softverom, odlučio sam da probam da li će i ovde raditi raditi. Trebalo mi je nekih 5 minuta, samo sam promenio u ProcessMgr.ini
apcall01 = \Storage Card\Igo8\igo8.exe,,2,0,2,2000
Igo 8.3 u opcijama ima pretradu GPS kanala i tu je pronašao odgovarajuće parametre. Podesio sam u sys.txt rezoluciju.

Onda sam odlučio da instaliram Mio Desktop 2, da stavim nove mape. Tu sam se mučio dan, dva dok nisam shvatio da nije problem u mom kompjuteru već da izbacuje grešku zbog loše verzije programa na DVD. Pronašao sam na netu ispravnu verziju i sada je sve ok, skinuo sam nove mape za većinu evropskih zemalja... Koliko vidim, Mio Desktop uopšte ne radi na Windows 7, ja koristim XP.

Interesuje me da li može da se uključi bluetooth opcija u IGO 8.3 i možda TMC (mada me to ne zanima). Probao sam neke opcije ali bez uspeha.



Prešao bi i na IGO Primo, ako tu postoji mogućnost korišćenja Bluetooth
[ peca-13 @ 25.07.2011. 15:53 ] @
Pre neki dan sam kupio Mio s568 i to mi je prvi GPS uređaj o kojima ne znam baš mnogo. Da li bi moga da mi objasniš proceduru instaliranja Igo softvera. Da li je moguće instalirati i neki video plejer jer izgleda da ima kapacitet da pušta video zapise.
Pozdrav
[ kermit001 @ 24.03.2012. 12:34 ] @
kaži mi kako koristiš mape sa mio desktopa na igo ja sam uspeo da pokrenem program ali mape moram da ubacim u igo folder content/maps.hvala unapred
Još jedno pitanje kad ugasiš uredjaj na dugme da li ostane uključen ili ne pošto se kod mene ugasi samo na reset dugme.