[ Sasam1 @ 14.07.2011. 11:39 ] @
Imam htc wildfire s i ne mogu nigde da nadjem kako da mi prikazuje kontakte samo sa sim kartice, tako je fabricki bio namesten ali kada sam preko htc sense isao na facebook onda je on nesto sam prepravio. Zatim mi je stiglo na facebook-u da je neko probao da se loguje na moj profil i da promenim lozinku bilo je mislim iz amerike i nemacke pokusaj logina... zatim sam na fb chekirao da ne moze da se loguje preko nemacke i amerike. Posle toga ne mogu da se ulogujem na fb preko htc sense pise da je pogresna sifra i email ili kao ulogujem se ali ne skida update (naravno stavio sam prilikom logovanja novu sifru). Zatim sam obrisao taj account sa sense i sada imam samo brojeve iz memorije... Kako da mi prikazuje samo brojeve sa sima da li uopste postoji ta mogucnost kao kada sam ga kupio sto je imao, i sta da uradim da mi proradi htc sense facebook, da li trebam nesto na fejsu da sredim ili na telefonu?... drugi fb profil otvara bez problema preko sense-a
[ Nocni @ 16.07.2011. 17:45 ] @
Sto se tice kontakata sa sim-a udji u folder kontakti odnosno "ljudi" ako ti je telefon na srpskom i klikni na brzi meni (to ti je taster sa 3 crtice, drugi sa lijeve strane od ona 4 fiksna tastera dolje) tu klikni na "prikaz" imas graficki prikazano oko na tom polju i dobices meni: "sim" ili "telefon" pa strikiraj sta oces da je aktivno, mozes samo jedno ili oboje i potvrdi na "gotovo".

Sto se tice facebook-a ne mogu ti pomoci jer ga ne koristim vec godinama.