[ daniel.gssmedia @ 27.07.2011. 23:24 ] @
Postovani,

Dozvolite da vam se ovim pismom obratimo i da vas informisemo o novom kablovskom paketu namenjenom za EX-YU dijasporu.
Od nedavno svi ljudi sa prostora bivse Jugoslavije imaju mogucnost da prate veliki broj TV kanala iz svog zavicaja. Firma GSS-Media omogucava pracenje svojih sadrzaja u celom svetu. Paket TV kanala sadrzi veliki broj nacionalnih, regionalnih I lokalnih radio I TV stanica sa prostora svih bivsih Jugoslovenskih republika. Svi kanali se do krajnjih korisnika prenose putem njihovih vec postojecih mreza, tako da vam dodatna adaptacija mreze nije neophodna. To prakticno znaci da bilo koji bivsi Jugosloven moze u svom domu da ima paket kablovske televizije sa svim onim kanalima koji se emituju u kablovskim sistemima u matici. Mogucnost koriscenja GSS-Media paketa imaju svi oni ljudi sirom sveta koji u svom domu poseduju internet prikljucak. Citav paket se do krajnjeg korisnika prenosi putem internet kabla. Sadrzaj u TV paketu su u potpunosti isti kao izvorni signali iz matice, odnosno nisu posebno prilagodjavani inostranom trzistu. Za pracenje TV paketa neophodan je STB uredjaj (Reciver za IPTV).

Usluga GSS-Media je pre-paid karaktera, tj. korisnik nije vezan ugovorom na neki vremenski period. Korisnici dobijaju uplatnicu u elektronskoj formi prikazanu na ekranu TV prijemnika pocetkom meseca. Placanje usluge vrsi se do desetog u mesecu u visini od 14.90 eura na racun firme GSS-Media sa sredistem u Austriji. Trenutno smo na trzistu prva i jedina firma koja radi sa urednom dozvolom van prostora EX-YU, a usluge nudi gradjanima u rasejanju. Dozvola je izdata od strane privredne komore Austrije o cemu mozete da se informisete klikom na sledeci link http://firmen.wko.at/Web/Detai...89-39cb-45bd-89c1-f5866c9facf8

Za vise informacija mozete se obratiti na :
Facebook - http://www.facebook.com/profile.php?id=100002650216147
Twitter - http://twitter.com/#!/DanielGSSMEDIA
Myspace - http://www.myspace.com/571608042
Skype - daniel.gssmedia
ICQ - 602213532
MSN - [email protected]
Mail - [email protected]

Pozdrav od marketing tima GSS-Media.
[ daniel.gssmedia @ 30.07.2011. 15:43 ] @
Gospodine, napisaste sve, a nigde liste kanala koje možemo da gledamo... Šta ste napisali? Da nam ne treba ništa od opreme, samo internet... "Izem" ti takav marketing...
[ daniel.gssmedia @ 30.07.2011. 23:48 ] @
Za pracenje TV paketa neophodan je STB uredjaj (Reciver za IPTV).

Ova recenica stoji u poruci, mozda niste pazljivo citali sto se tice opreme koja je potrebna za koriscenje nasih usluga.

Sto se ostalog tice, mogao sam da napisem 5 000 reci. Ovo je samo ukratko opis onoga sto mi pruzamo, kako bi potencijalni korisnici bili upoznati cime se bavimo Uglavnom, ostavio sam svoje kontakte, kako bi zainteresovani mogli da me kontaktiraju i da se dodatno informisu, kao i da dobiju spisak kanala (uploadovao bih ga ja na neki sajt, ali ne znam koji su ovde sajtovi zabranjeni, tako da nisam hteo da postavljam, a da napisem u poruci ne ide, posto ima preko 120 kanala, i poruka bi bila veoma dugacka i nepregledna.
[ daniel.gssmedia @ 16.01.2012. 21:53 ] @
E moj prijatelju pa kako te bre nije sramota da ovde pricas svasta!Pa da li je moguce da vama iz GSS Medije ne pada na pamet da ce da vide ovako nesto ljudi koji su se vec kod vas oprobali!O cemu ti ovde pricas,kojih 130 kanala sramoto jedna!!!Pa imate na vasoj listi bednih 90 kanala u ponudi od kojih 20 uopste ne funkcionisu!!!Imate od ostalih 70 barem 40 koje je nemoguce pratiti zato sto ledi i slika i ton!!!O kom ti spisku pricas ovde i tvojih 5000 reci kada vi iz medije samo mozete da pisete i lazete ljude!O kojoj ti opremi covece pricas!!!Za tebe je oprema i poslednja rec tehnike jedan Telsey T502!!!Pa treba da vas je sramota da prvo ovu igracku uvaljujete ljudima za 100€,igracku kod koje mozete da uradite Upscaling na 720p max a programi su vam toliko loseg kvaliteta da se coveku smuci!!!Ljudi bre kod vas cekaju i po dva meseca za tu vasu igracku od Resivera i kada ga dobiju tek onda pocinje pravo zadovoljstvo!Ne samo u vezi programa vec i koncerte koje ste tamo okacili navodno za gledanje a nema ih nigde,za filmove u video klubu sa prevodom koji kasni po 2-3 min jer imate vrhunske majsore koji vam lepe titlove za film!!!Nudite bre ljudima besplatan mesec koriscenja ako vam dovedu nekoga a onda ispalite ljude!"Uploadovao bih ga ja na neki sajt, ali ne znam koji su ovde sajtovi zabranjeni"to su tvoje reci kao Internet Marketing Menadzera koji ne zna da niko nigde nece da ti zabrani da tako nesto stavis osim ako nije reklama za neki drugi sajt a ja bih vama zabranio javljanje na bilo kom Forumu.Na kraju ovog mog obracanja ja cu da okacim ovde tu vasu ponudu od citavih 90 kanala i onda cu odmah da okacim i 20 kanala koji samo stoje na listi a ne funkcionisu opste!Ostalih 30-40 koje je mucno gledati uz stalno ledjenje slike i tona je nepotrebno jer svako ko bi se odlucio da bude vas korisnik pored ovoga pravi sam gresku!Pa vi ste toliko naivni da mislite da ce te da prodjete sa vasom pricom o kvalitetu koji nudite!Ljudi bezite od ovih ko od djavola jer su nesposobni za bilo sta osim za obecanja koja nisu u stanju da ispune,a o pravilima reemitovanja nekih programa cemo tek da vidimo!A sada evo te vase cuvene liste kanala,a ako si mislio sa stranim kanalima 130 kom. onda ste najjaci, i oprosti mi sto jednostavno ne mogu da ti persiram ne zato sto mogu da ti budem otac vec jednostavno zato sto niko iz GSS medije to ne zasluzuje!!!
EX-YU

Al Jazeera, Sarajevo
Arena Sport 1, Beograd
Arena Sport 2, Beograd
Arena Sport 3, Beograd
Arena Sport 4, Beograd
Art TV, Beograd
Astro TV, Beograd
Atlas, Podgorica
Alernativna TV, Banja Luka
Avala, Beograd
B92, Beograd
B92 Info, Beograd
Balkanika, Sofia
BHT 1, Sarajevo
BN Slobomir, Bijeljina
Cinemania, Beograd
CMC, Zagreb
Doma TV, Pula
DM Sat, Pozarevac
Duga TV, Novi Sad
Eurosport
Eurosport 2
FeelMax YU
Film Plus
FTV, Sarajevo
GTV Zadar, Zadar
Happy, Beograd
HD Music, Novi Sad
History
HRT Plus, Zagreb
HRT 1, Zagreb
HRT 2, Zagreb
IRIS, Stip
Ka TV, Kraljevo
Kopernikus, Nis
Kopernikus Music, Nis
Melos TV, Kraljevo
MKTV, Skopje
Net TV, Voloder
Nova TV, Zagreb
OBN, Sarajevo
Otvorena TV, Zagreb
Palma Plus, Jagodina
PiCanal, Pirot
Pink Extra
Pink Film
Pink Folk
Pink Kids
Pink Music
Pink Plus
Pink
Pink Family
Prva TV, Beograd
RTCG, Podgorica
RTL HR
RTL HR 2
RTRS, Banja Luka
RTS SAT, Beograd
RTS 1, Beograd
RTS 2, Beograd
RTV Novi Pazar, Novi Pazar
RTV Sunce, Arandjelovac
RTV1, Novi Sad
RTV Panonija, Novi sad
Sport Klub, Beograd
Sport Klub +
Sport Klub Prime
Sportska TV, Zagreb
Studio B, Beograd
Svet Plus, Beograd
Top Music, Bec
TV 1, Sarajevo
TV Blace, Blace
TV Bor, Bor
TV Jednistvo, Novi Pazar
TV Kladovo, Kladovo
TV Mlava, Petrovac na Mlavi
TV S, Beograd
TV Valentino, Bijela
TV Varazdin, Varazdin
Ultra TV, Beograd
Viasat Explorer
Viasat History
YuEco, Subotica
YU Planet, Beograd
A evo ti i liste 20 kanala koji uopste ne rade:

1.Art TV – ton konstantno prekida i slika ledi
2.B 92 INFO takdje nemoguce gledati ton i slika
3.CD KiM – NotSupport - ne postoji uopste
4.FeelMax YU -Other status - ne postoji
5.IRIS - skoro nikad nema i kada dodje onda se samo zaledi i stane
6.Ka TV - ne postoji
7.Kanal D - Other status - ne postoji
8.Palma Plus - NotSupport - ne postoji uopste
9.PiCanal - buffering bez prestanka bez slike i tona
10.RTRS - buffering bez prestanka bez slike i tone
11.RTV Panonija - neprestano ledi slika i ton
12.Sport Klub Prime - dupla slika sa puno snega
13.Sportska TV - stalno crna slika sa vrlo retkim povremenim tonom
14.TV Blace-buffering bez prestanka bez slike i tona
15.TV Jedinstvo- buffering bez prestanka bez slike i tona
16.TV Kladovo - NotConnect
17.TV S -Studio B umesto TV S
18.TV Varazdin - Other status - ne postoji
19.Viasat Explorer-bez tona
20.YUEco - buffering bez prestanka bez slike i tona