[ casper.link @ 28.07.2011. 14:54 ] @
Ljudi imam jedan poveći roblem. Prije 15ak dana sam kupio xperiu X8 i nisam primjećivao da mi poruke ne dolaze. Onda se društvo počelo žaliti što ne odgovaram i skontam da mi poruke ne stižu. Čak sam sam sebi slao poruke koje nikako da stignu. Desilo se da mi je par poruka stiglo nakon 1-2 dana. U međuvremenu sam isprobavao aplikacije za poruke pa se bojim da nisam nesto zeznuo time (mada ne vidim kako bih). Da li se ovoakvo nešto nekom dešavalo i da li je do androida ili do nečeg drugog?

Pozdrav

EDIT: Upravo sam prebacio karticu u drugi telefon (neAndroid), poslao poruku sa drugog broja i stigla je sa malim zakašnjenjem što isključuje problem sa mrežom (bar mislim).

[Ovu poruku je menjao casper.link dana 28.07.2011. u 16:08 GMT+1]
[ grizzly @ 29.07.2011. 10:05 ] @
Meni se desilo da sam instalirao drugu aplikaciju za SMS i pri tome iskljucio obavestavanje default aplikacije. To sam zaboravio kasnije kada sam deinstalirao dodatu aplikaciju. SMS mi je stizao samo me aplikacije nije obavestavala. Mozda je i kod tebe takav slucaj...
[ casper.link @ 29.07.2011. 12:24 ] @
Meni ne stižu nikako. Nema ni izvještaja da je poslato, ni poruka. Za svaki slučaj ponovo skidam handcent da vidim.
[ Danilo Cvjeticanin @ 30.07.2011. 09:22 ] @
Uradi factory reset,u najgorem slucaju hard reset.
[ casper.link @ 30.07.2011. 11:05 ] @
Citat:
Danilo Cvjeticanin: Uradi factory reset,u najgorem slucaju hard reset.

Na kraju sam to i uradio. Vratio sam sve na fabrička podešavanja i radi. Za sad neka stoji sa "stock" aplikacijom