[ somikg @ 28.07.2011. 16:43 ] @
Imam stranu radjenu u classic asp. To su zapravo dve strane, ali je nekako podeljeno sa frejmom. Da li je moguće da asp.net modul ( stranu ili user kontrolu) ubacim na classic asp stranu?
[ pl4stik @ 29.07.2011. 10:51 ] @
Probaj da jquery-em load()ujesh neku stranu od negde ili napravi servise i koristi js za prikaz...
[ mmix @ 29.07.2011. 11:06 ] @
Ja mislim da nemas ogranicenja te vrste. ASP.NET nema handler za .asp tako da ce IIS da prebaci procesiranje na ASP ISAPI filter (imaj u vidu da je na IIS6+ asp iskljucen po defaultu). U teoriji ASP i ASP.NET mogu da koegzistiraju na istom sajtu, mada ja nisam nikad probao.
[ somikg @ 29.07.2011. 18:13 ] @
Radim na aplikaciji koja je jednim (vecim) delom u classic asp, a postoji i deo koji je radjen u asp.net-u. Do sada je radjeno tako da se sa classic asp strane poziva .aspx strana,i to radi. Sada je ideja da stranu podelim na dva frejma. U gornjem bih imao html tabelu i klikom na row da se u donjem frejmu otvori odgovarajuca .aspx strana. Da li je moguce uopste i prikazati .aspx stranu u frejmu? Da ne pocinjem ako je nemoguce ili ukoliko ce stvarati probleme...