[ Alee @ 29.07.2011. 04:42 ] @
Pozdrav, imam svoj internet radio oko 1 godinu imam problema sa uredjivanjem playlisti na autodj (ne znam koliko ce vas to skontati zato citajte dalje :) :p ) potreban mi je audio striming koji ima opciju autodj minimalno 1 gb prostora za muziku koji ima uredjivanje playliste A NAJVAZNIJE je da kad upalim/konektujem na striming da muzika ne stane slusaocima da nema prekida programa isto to i kad gasim live sa svog kompa da krene autodj , trenutno imam striming dobar ne staje program kad mi pukne konekcija odma krene autodj ALI PROBLEM STO NEMA UREDJIVANJE PLAYLISTI NA AUTODJ hocu reklama da mi ide 10 x on radi na principu random morao sam upadice reklame da dupliram po 10 x da bih on cesce uhvatio njih :/

Centova cast panel je dobar panel koji ima ovo sto mi je potrebno oko playlisti znaci nemam reci sto se tice toga ali bude prekid programa kad palim ili gasim live,koga kog sam pitao kazu da je centova takva i da mora da bude prekid programa kad palim ili gasim live.

E sad ako neko zna striming koji ima ovo sto sam rekao neka javi bicu mu jako zahvalan :)


Nadam se da sam bio jasan i da ce oni koji budu citali shvatiti ovo sve.pozdrav