[ aleksandard @ 19.08.2011. 10:50 ] @
Bio sam u raifaisen banci uzeo sam visa virtun karticu dodao je na moneybokersu kao visa karticu i poslao pare ali evo vec 2 dana nista ne stize, a na moneybookersu pise da se dobija odma . Zna li neko o cemu je problem ?
[ matias @ 19.08.2011. 13:01 ] @
kada saljes novac sa visa virton na moneybookers onda je novac na moneybookers odmah kada trazis isplatu sa moneybookersa na visa virton onda se ceka 2-5 dana da ti stigne novac u banku radnih dana.
[ aleksandard @ 19.08.2011. 14:36 ] @
Hvala druze
[ Edward Furlong @ 16.01.2012. 20:49 ] @
Ovo su mi poslali iz Hypo Alpe Adria banke:

Poštovani Ivane,

Uvidom u Vaše registrovane pokušaje Master karticom i transakcije u našem sistemu vidimo da je razlog odbijanja Vašeg pokušaja od 15.01.2012 u 22:12 nedovoljan iznos sredstava za autorizaciju.

Molim Vas da imate u vidu da je prilikom korišćenja Master Unembossed kartice, iznos sredstava za autorizaciju jednak iznosu u valuti EUR na Vašem deviznom računu, umanjen za 30,00 EUR.

Da li neko moze da mi pojasni ovo,jer mi nije jasna poslednja recenica?Inace deviznu karticu mastercard sam uneo na MB i kada sam trebao da je verifikujem pisalo mi je da mi je zakljucana transakcija i da moram preko banke...Nakon ovog mail-a koji sam napisao iznad izgleda da su odobrili karticu da moze da se koristi za internet,jer danas kada sam probao da je verifikujem izbacilo mi je da transakcija nije moguca iz tri razloga,a to su da je kartica mozda istekla,da nema dovoljno sredstava i da banka ne dozvoljava da se kartica koristi za online...Imam 25 EUR na kartici i da li neko ima racun kod Hypo Alpe Adria banke da mi pojasni ovaj mail.Da li to znaci da su mi sada odobrili karticu i samo prvi put placam 30 EUR za aktiviranje online usluge ili moram imati minimum 30 EUR na kartici za bilo kakav vid kupovine?