[ yhaker @ 24.08.2011. 15:15 ] @
Kao što smo sinoć i objavili, bh. TV kuća Hayat TV pokrenuo je sinoć emitovanje svog novog kanala pod nazivom Hayat Music TV. U pitanju je specijalizovani muzički kanal Hayat TV-a koji emituje najbolje spotove pažljivo odabranih izvođača, koji se emituje 24 sata dnevno u 16:9 formatu slike, što znači da je signal novog kanala prilagođen modernim generacijama televizora.

Kanal je orijentisan ka publici koja cijeni i razumije kvalitetnu muziku. 50% programa Hayat Music TV-a činit će domaća, a 50% strana produkcija. U svakom momentu gledaoci mogu saznati šta trenutno gledaju, zahvaljujući logotipima u gornjem lijevom uglu.

Ono što ovaj kanal razlikuje od drugih jeste to što se spotovi biraju pažljivo, sa istančanim ukusom, a u programu Hayat Music TV-a gledaoci će svakodnevno moći vidjeti najnovije strane i domaće spotove.
Okosnicu programa čine Playliste:

A PLAYLISTA - aktuelni i najnoviji domaći spotovi
B PLAYLISTA - aktuelni i najnoviji strani spotovi
10 NAJBOLJIH - top lista aktuelnih domaćih i stranih spotova
JA VOLIM HITOVE - spotovi i pjesme koje volite

U programu također možete pratiti: NOVO!, 10 NAJBOLJIH ŽENSKIH VOKALA, 10 NAJBOLJIH MUŠKIH VOKALA, JA VOLIM OSAMDESETE, JA VOLIM OLDIES GOLDIES, JA VOLIM BALADE...

Narodnu muziku u programu novog kanal gledaoci mogu slušati i gledati samo sat vremena dnevno i to određenim danima.

Hayat Music TV trenutno je dostupan korisnicima Bosna TV širom svijeta, a emitovanje u BiH trebalo bi startovati do kraja godine u sklopu ponude IPTV operatera u BiH. Nešto kasnije planirano je emitovanje i putem satelita.

link
[ yhaker @ 03.10.2011. 16:50 ] @
Od 1. oktobra ove godine novi muzički kanal Hayat TV-a pod nazivom Hayat Music TV dostupan je i na satelitu. Nakon zvaničnog pokretanja programa u drugoj polovini avgusta ove godine na platformi Bosna TV te nešto kasnije i na Net TV Plus, ovaj bh. muzički kanal od danas je dostupan i gledaocima širom Evrope putem satelita Eutelsat W2M, a program se trenutno emituje nekodirano. Također, kanal se emituje i putem IPTV platforme Moja TV.

Hayat Music TV je specijalizovani muzički kanal Hayat TV-a koji emituje najbolje spotove pažljivo odabranih izvođača, koji se emituje 24 sata dnevno u 16:9 formatu slike, što znači da je signal novog kanala prilagođen modernim generacijama televizora. Kanal je orijentisan ka publici koja cijeni i razumije kvalitetnu muziku.

50% programa Hayat Music TV-a čini domaća, a 50% strana produkcija. U svakom momentu gledaoci mogu saznati šta trenutno gledaju, zahvaljujući logotipima u gornjem lijevom uglu. Ono što ovaj kanal razlikuje od drugih jeste to što se spotovi biraju pažljivo, sa istančanim ukusom, a u programu Hayat Music TV-a gledaoci svakodnevno mogu vidjeti najnovije strane i domaće spotove.

Tehnički parametri:

Naziv kanala: Hayat Music TV
Satelit: Eutelsat W2M, 16° istočno
Frekvencija: 12.640 GHz
Polarizacija: Vertikalna
Symbol Rate: 06510
FEC: 2/3
Sistem: FTA
[ jovovuk @ 09.10.2011. 10:39 ] @
Mozda je samo trebalo dodati da kanal radi u mpg 4
i da nije gledljiv za nase obicne mpg2 prijemnike
[ subotind @ 09.10.2011. 11:08 ] @
Da li je moguce gledati program preko SS HD2 kartice na racunaru? Kod mene nema slike , ili je mzda potreban neki poseban kodek ?
[ SAŠA @ 11.10.2011. 12:57 ] @
Citat:
jovovuk: Mozda je samo trebalo dodati da kanal radi u mpg 4
i da nije gledljiv za nase obicne mpg2 prijemnike


Jel ovo znaci da ne moze na dreambox500s posto je kod mene mrak ?
[ nuno @ 12.10.2011. 09:11 ] @
znaci
[ commando @ 01.11.2011. 10:41 ] @
Ne radi ni HD2 karti
[ rasa1987 @ 29.01.2012. 21:21 ] @
Kod mene radi ovaj kanal.nisam ni znao da ima
[ zungul @ 30.01.2012. 09:45 ] @
ali uopste nije ni upisan pogledaj te http://www.lyngsat.com/ew3c.ht...//sc.kingofsat.net/pos-16E.php




[Ovu poruku je menjao zungul dana 30.01.2012. u 23:22 GMT+1]
[ Jumbrowsky @ 30.01.2012. 09:56 ] @
A kako moze nesto biti upisano kad ne postoji? Testirali 2-3 Nedelje i iskljucili, zato ga nema tamo.
[ commando @ 30.01.2012. 12:01 ] @
Citat:
Jumbrowsky: A kako moze nesto biti upisano kad ne postoji? Testirali 2-3 Nedelje i iskljucili, zato ga nema tamo.

kako to pricas

Citat:
rasa1987: Kod mene radi ovaj kanal.nisam ni znao da ima

vidis da covek ima da mu radi verovatno iz palestine prima
njemu radio pre 15h
[ tuce @ 30.01.2012. 14:48 ] @
radi normalno na ovoj frekvenciji dole kao kodiran u via (v)
[ commando @ 30.01.2012. 16:45 ] @
Na cemu ? kad nema u sken samo hayat i hayat sat + radio
[ Jumbrowsky @ 30.01.2012. 20:12 ] @
Neverovatno kakvih sve ljudi ima, kako moze raditi kad ga uopste nema na nebu, iskljucen pre nesto vise od Mesec Dana. Samo se pitam sta li su ova Dvojica gore videli? Chudo jedno.
[ jovovuk @ 30.01.2012. 20:13 ] @
Ni meni nije jasno za ovo ni za Face tv kanal
idu na satelitu a nema nikakvih fec za njih
[ zungul @ 30.01.2012. 22:17 ] @
pogledaj te od kad je post postavljen 24.08.2011 bilo je nekad
[ commando @ 30.01.2012. 22:35 ] @
A pogledaj ti od kada je post od @rasha i @tuce koga ta dvojica farbaju exexexe
[ zungul @ 30.01.2012. 23:15 ] @
ma samo neka je veselo
[ tuce @ 01.02.2012. 07:04 ] @
ja se izvinjavam ali ja sam mislio na hajat sat tv
[ zilenk @ 01.02.2012. 07:24 ] @
Citat:
tuce: ja se izvinjavam ali ja sam mislio na hajat sat tv

Jedan savet za sve. Pre nego što se uključujete u diskusiju pažljivo pročitajte naslov teme, baš zbog ovakvih stvari, da ne bi dolazilo da nesporazuma i pogrešnih tvrdnji i informacija koje neminovno kasnije dovode do zbunjivanja onih koji temu prate.