[ mirjana11 @ 25.08.2011. 15:49 ] @
ovde sam dosla da se posavetujem sa ljudima koji mozda nesto vise znaju od mene.
nikada u zivotu nisam bila niti na jednom sudu, niti znam kako izgleda policajac na vratima...
cula sam od ljudi da mogu potraziti savet ovde i tako sam ja sa sve svojom fotografijom i sa sve svojim zivotom dosla na ove strane.
to je bilo, sada vidim u aprilu mesecu.
sta sam od svega uradila nebitno je sada, ali ono sto je bitno je da sam zaboravila lozinku sa ovog mesta, i da sam htela da saznam opet nesto,
te da ne bih tumarala po mejlovima, bilo mi je brze da se ulogujem opet. ovde mi je potpis offline a drugi nik offline1 jer nije moglo...
e sad na postavljenu temu, jako sam se iznervirala jer me je gospodin nebitno, dotakao da sam htela da sakrijem kao svoje ja i da je u pitanju
neka moja materijalna nemoc, pa ja zato kao ovo ovde i ono tamo...
kako je ostavio i link ovog mog profila, gde teme nisu nimalo lake, ne bih htela da se oko toga nerviram dalje i da se prepucavam, jer opet podvlacim, nisam dosla ovde
iz frustracija nego iz eto bas svakodnevnice, koje verujem ima svako, samo na neke drugacije nacine ili pak slicne.
iz tog istog molim moderatora da obrise ovaj moj profil, jer vidim da je to nemoguce da sama napravim, a ako treba ja cu sve svoje teme postaviti i tamo,
jer niti jedno slovo nisam izmislila, jednostavno sam prisla ovome bez ikakvog foliranja.
pozdrav, zahvalna mirjana11 ili offline1
[ Shadowed @ 25.08.2011. 16:06 ] @
Naloge ne brisemo. Odaberi jedan nalog i koristi samo njega a ako zaboravis lozinku koristi sistem za slanje nove loznke na e-mail.
Napisi lepo i strpljivo objasnjenje na onoj temi i mislim da nece biti nikakvog problema.