[ Marko24 @ 25.08.2011. 19:27 ] @
Pozdrav, vec nekoliko sati razbijam glavu kako ovo da resim.Radi se o sledecem.
Na sajtu se nalazi 4 radio dugmeta, i u zavisnosti od izabera jednog od njih, javascript unosi odredjenu vrednost u hidden html polje.Tacnije, korisnik izabere jedan paket(klikne na dugme) i javascript u hidden polje upisuje cenu i onda se to post metodom redirektuje ka payment gatewayu.Problem je u sledecem, gateway trazi da se generishe hash vrednost koristeci nekoliko parametara, ukljucujuci i cenu i to posalje u hidden polju.Medjutim, posto se ta hash vrednost izracunava pomocu PHP hash_hmac funkcije, znaci da mi je prvo cena potrebna ali ja je tek dobijem posto korisnik klikne na odredjeno dugme, i tu se vrtim u krugu nemam ideju sta vise da uradim.Znaci ono sto bi meni trebalo je da tek kad dobijem cenu pokrenem tu php funkciju za izracunavanje hash vrednosti...predlozi ?
[ Goran Rakić @ 25.08.2011. 19:30 ] @
Umesto ka payment gatewayu, formular sa vrednošću radio polja prosledi skripti na tvom serveru. U toj skripti izaberi cenu prema izboru i izračunaj otisak. Korisniku prikaži novi formular prema PG sa hidden poljima i jednim Continue dugmetom, a javascriptom namesti da se forma po učitavanju strane odmah pošalje.
[ Marko24 @ 25.08.2011. 19:31 ] @
Vidis to je najbolje i najlakse resenje, upravo cu to i uraditi.Hvala.