[ Gazzu @ 30.08.2011. 19:17 ] @

Potpisao sam ugovor sa mts-om pre nekih mesec ipo dana i uzeo LG optimus one P500. Kako mts navodi uz svaki kupljeni LG telefon imamo mogucnost ucestvovanja u nagradnoj igri.
Nagradna igra se zavrsila rezultata nigde, u vise navrata sam zvao korisnicki servis da vidim gde ce rezultati biti objavljeni posto na sajtu nigde ne pise. Svaki put sam cekao ko budala 15 minuta i uvek dobijao glupe odgovore. Te jos nemamo rezultate, zovite sutra, ovako....... onako............ I nakraju mi kazu posle tri danja mog smaranja da ce svi koji su dobili nagradu biti kontaktirani. VAZI - po mojoj predpostavci to je zavrsilo ko zna gde.

To je moje misljenje, i dobra fora da se na jedan bezobrazan nacin pridobiju korisnici.
[ make_lele @ 30.08.2011. 19:26 ] @
Dobitnici ce biti objavljeni 30.8 u dnevnim novinama i na sajtu MTS-a.


[Ovu poruku je menjao make_lele dana 31.08.2011. u 01:30 GMT+1]
[ make_lele @ 31.08.2011. 00:31 ] @
http://www.mts.telekom.rs/inde...ts-i-lg-nagradne-igre.475.html

Toliko o prevari.

Moderator bi trebalo da lockuje ovu temu.
[ Gazzu @ 01.09.2011. 10:24 ] @
Citat:
make_lele: Dobitnici ce biti objavljeni 30.8 u dnevnim novinama i na sajtu MTS-a.


[Ovu poruku je menjao make_lele dana 31.08.2011. u 01:30 GMT+1]


Tekst koji sam ja naveo u predhodnom postu su proizasle na osnovu informacija koje sam ja dobio od mts-a preko korisnickog servisa, to sto su ljudi u mts-u neorganizovani i neznaju da komuniciraju medjusobno to nije moj problem.
Jos jedna bitna stavr naplate ti razgovor sa operaterom 10 din, a informacije koje uglavnom dobijes su beskorisne, nevezano za ovo o cemu sad diskutujemo. Uglavnom bude molim sacekajte..............................izvinite zbog cekanja jel mozete da sacekate jos minut, hvala...........................................................................................................proslo 10minuta...............................................izvinite na cekanju, trenutno nemam takvu informaciju, jel mozete da nazovete sutra...................bla, bla, bla.






[ Horejšio @ 01.09.2011. 12:27 ] @
Ja ne znam sta ti ocekujes. Da cim pozoves korisnici odmah mora neko da ti se javi? Pa to ne postoji nigde! Ako su informacije koje dobijes na taj nacin toliko beskorisne, sto ih onda uopste zoves? Nemoj da ih zoves...
Ljudi, ja vas ne kapiram. Ako nekome ne odgovara neki operater, nek izvoli pa ga promeni! Sad bar postoji prenosenje projeva. Ako ne iskoristis tu mogucnost, ne vidim svrhu stalnog kukumavcenja zbog lose usluge kad ti se nudi mogucnost izbora tj. da prelaskom kod drugog prekines nezadovoljstvo. Ali ne, pojedini ovde hoce da placaju ubeljivo najmanje (2-3 puta jefitinije pakete od Telenorovih, racunajuci aktuelni popust 50% kod mts), ali da imaju savrsenu uslugu. E pa to ne moze, gospodo! Odavno vazi ona stara: koliko para toliko muzike!

Slazem se da je problem sto se nekad bas dugo ceka da se operater javi. Trebalo bi da porade na tome. Vidim da su nedavno znacajno poboljsali proveru stanja na racunu pa ce verovatno i to, posto su glavne zamerke upravo bile te dve stvari plus nedovoljna informisanost radnika u poslovnicama.

Inace, ja retko zovem MTS-ov korisnicki a verujem i ogromna vecina korisnika! Ako je vec tako, zasto je problem sacekati malo duze? Mislim da cekanje najvise smeta onima koji svakodnevno u dokolici smisljaju sta novo da pitaju operatere. Onima koji zovu retko, nije problem da sacekaju malo duze...bar nije onima sa kojima sam ja u kontaktu. Na kraju krajeva, desavalo se da se i kod Telenora ceka dugo. Mislim da sam jednom cekao 10-ak minuta. Sve zavisi u koje se vreme zove. Znam da nije prijatno, ali se tesim time da ih zovem jednom u par meseci i da toliko mogu da istolerisem.
Inace, kod MTS-a imam sekundarni broj koji ne koristim puno.

[ Gazzu @ 01.09.2011. 13:08 ] @
Sto se tice prelaska kod drugog operatera mislim da je tu sve isto ( isto sr....e sam drugo pakovanje) tako da nevidim sta cu dobiti bolje prelaskom kod telenora ili vip-a.

Sto se tice cekanja kod operatera, nije problem sacekati 10 minuta dok se operater nejavi, jer predpostavljam da ih ima gomila na cekanju pa dok svi dodju na red. Problem je kad se operater javi ti postavis pitanje i posle tog pitanja cekas jos 10-15 minuta. To cekanje mene izludjuje.
[ Horejšio @ 01.09.2011. 13:41 ] @
Gazzu, ja mislim da ti spadas u grupu vecito nezadovoljnih korisnika. Sta god da ucini neki od operatera, moja je procena da ces ti i dalje biti nezadovoljan. Kad poboljsaju nesto, ti ces naci nesto drugo za sta ces se uhvatiti i pljuvati ih i tako u krug...

Inace, ja ne mislim da su svi isti. Mislim da Telenor ima svoju politiku koja podrazumeva da trazi da solidno platis ali da zauzvrat nudi kvalitet! To je otprlike i njihov direktor rekao nakon kupovine Mobtela, kad su ga pitali planiraju li da snize cene.
[ Gazzu @ 01.09.2011. 13:56 ] @
Citat:
Horejšio:Inace, ja ne mislim da su svi isti. Mislim da Telenor ima svoju politiku koja podrazumeva da trazi da solidno platis ali da zauzvrat nudi kvalitet! To je otprlike i njihov direktor rekao nakon kupovine Mobtela, kad su ga pitali planiraju li da snize cene.


Ajde onda ti meni reci sta ja kod telenora dobijam bolje u odnosu na MTS osim vecih cena. Kad to kazem mislim na obicno fizicko lice.
[ Horejšio @ 01.09.2011. 14:10 ] @
Sve je vec ovde napisano, a vidim da si ti vec dugo clan foruma...imao si prilike da procitas! Stvarno ne bih da sad otvaramo tu temu, posebno zato sto je ovo tema koju si posvetio navodnoj prevari od strane MTS-a.
Svako ima svoje iskustvo i svoje misljenje, koje ne mora da bude identicno sa ostalima. Ja sam na Telenoru vec dugo i zaista nisam imao ozbiljnijih problema. S druge strane, vidim da je i ovde i na drugim forumima mnogo vise prituzbi na rad MTS-a i Vip-a...stop opet ne znaci da je Telenor savrsen, daleko od toga.
Niko nije idealan. Prave svi greske, ali mislim ovi manje u odnosu na druge operatere.
[ Gazzu @ 01.09.2011. 14:19 ] @
Citat:
Horejšio:  posebno zato sto je ovo tema koju si posvetio navodnoj prevari od strane MTS-a.


Naslov teme na kraju jeste pogresan, nebezim od toga. To sam napisao zbog moje lose informisanosti od strane MTS-a.