[ trgovac66 @ 01.09.2011. 15:59 ] @
Da li ima ljudi koji se bave usluznim dovlacenjem robe iz inostranstva za odredjenu nadoknadu (Ebay.com,Ebay.co.uk,Ebay.de,Aliexpress iz Kine itd) ?

Pare za robu i uslugu bi vam dao tek kad vidim robu,nista unapred da ne rizikujem,jer sta mi vredi da vam uplatim pare i da zaplene robu na carini ili da me vi zavrnete,ja ostadoh bez bednih para.

Pozeljno da se nalazite u Beogradu,okolina Beograda ili Vojvodina.ne isplati mi se ako ste iz Nisa naprimer,daleko jako.

Verujem da vecini ovako ne odgovara,ali sta da se radi.
Ja zato trazim nekoga pouzdanog ko bi to mogao da kupi od svojih para,ja cu vam naravno pokazati link,vi to narucite,proturite preko carine ako znate i umete i kad roba stigne u Srbiju,vi mi javite,ja dodjem kod vas da vidim robu i odmah platim robu i uslugu.
Jedna ideja je da prodavac malo izguzva pakovanje,napise da je polovno,da je mala vrednost i da je poklon,to je neka uobicajena procedura da ne bi carinici zagledali,jer 30 ogrlica ionako staje u mali paket.

Mozda moja ponuda deluje bezobrazno,ali sam se par puta opekao uplacivanjem unapred,pa stoga samo oprezno nadalje radim.

Radi se otprilike oko 30-ak ogrlica po jednoj porudzbi za pocetak,posrebrene ogrlice.

Ili ako vi i vasi prijatelji naprimer grupno kupujete iz kine kontejner pun robe,mozda bi i tu mogao nekako da se ubaci nakit,ja vam dajem samo ideje,a valjda ima neko ko bolje poznaje sistem i kako proturiti robu iz Kine,Amerike itd.

Jos jedna od ideja je ako imate zlataru ili kako to vec ide,i imate dozvolu za uvoz srebrnog,zlatnog,posrebrenog i pozlacenog nakita,pa da uvezete tako mozda ?

Ukoliko je neko zainteresovan za ovo i misli da moze to da odradi bez problema,slobodno neka mi se javi preko privatne poruke da se dogovorimo,sta kako koliko i kada,cena usluge i tako.

Pozdrav.

http://www.elitesecurity.org/pp/novaporuka/trgovac66
[ component @ 01.09.2011. 17:11 ] @
Kako to misliš "zaplene robu na carini", "proturite preko carine" itd. Ne misliš li da je ova poslovna pounuda, da je tako nazovem, nelegalna?
Šta je sledeće prodavanje droge i promovisanje dečije prostitucije preko ovog foruma?!?
[ trgovac66 @ 01.09.2011. 17:45 ] @
OK,nisam imao nameru da ispadne tako.
Ako tema zvuci nelegalno,slobodno brisite.
Hteo bih legalno uz pomoc nekoga da kupujem nakit na vece kolicine i prodajem ovde,ako je to moguce naravno,ako nije,nista,brisite temu admini.

Ostali kontakt preko privatne poruke.

Pozdrav.
[ Predrag Supurovic @ 02.09.2011. 09:27 ] @
Jesi li spreman da platis cetiri do pet puta vecu cenu nego sto stoji tamo na tom linku?