[ Jeka2011 @ 06.09.2011. 12:37 ] @
Pre par dana sam uppload-ovala svoj sajt i naisla na problem pa molim za hitan savet. Evo o cemu se radi: pri uppload-ovanju sajta, svi ostali delovi sajta se vide osim flash fajlova koje sam pravila. Flash MX 2004 i Flash cs3 nece da otvore flash fajlove sa obavestenjem da je u pitanju unexpected file format! U preview-u in browser-u se vide ali kada ih postavim direktno na sajt ne vide se. Molim vas recite mi kako da vec napravljene flash animacije budu vidljive kada ih uppload-ujem na sajt?
[ MenOfHonor @ 06.09.2011. 16:07 ] @
Citat:
Jeka2011: Flash MX 2004 i Flash cs3 nece da otvore flash fajlove sa obavestenjem da je u pitanju unexpected file format!

To je verovatno zato što je radjen u novijim verzijama Flash-a. Otvori taj fajl u Flash-u CS5 (ili CS5.5).
Citat:
Jeka2011: U preview-u i browser-u se vide ali kada ih postavim direktno na sajt ne vide se. Molim vas recite mi kako da vec napravljene flash animacije budu vidljive kada ih uppload-ujem na sajt?

Da li je ispravna putanja do swf-a? Ako si stavila apsolutnu adresu na lokalnom računaru onda moraš da je promeniš kako bi se prikazao kada se uploaduje na server.
[ Jeka2011 @ 06.09.2011. 23:24 ] @
Hvala na odgovorima! Pokusacu sa izmenama i javicu da li je uspelo.