[ član @ 10.09.2011. 08:36 ] @
www.quad.rs

Da li je koristio neko ovu karticu ili neku sličnu i da li se isplati?

Ako sam dobro ukapirao, dobija se broj +372 koji je pozivni za Estoniju, tako da to što daju besplatne dolazne pozive u većini zemalja EU i ne znači mnogo, jer ko će te zvati na Estonski broj, mada ovo sa tarifma SMSa i poziva mi deluje OK.
Npr. kada se iz Nemačke zove cena je 0.37 €/min. a SMS je 0.11 €, a i cena interneta mi deluje prihvatljivo 0.70€/MB (u Telenoru je oko 100 din./100 kB). Razgovor "u mreži" je još povoljniji, što nije loše kada ide više ljudi koji treba da budu u kontaktu tokom puta u inostranstvu, ponesu dve kartice i rešen problem...

Da li je to baš sve tako super kao što im piše na sajtu ili ima ono "sitnim slovima" što mi je prmaklo da pročitam?! :)
[ JankoNIS @ 10.09.2011. 10:24 ] @
Trebalo bi sacekati sa kupovinom. Iako deluje primamljivo, to sigurno nije.
Mnostvo pravopisnih gresaka, razlicite informacije o jednoj istoj stavci na raznim stranicama sajta, nedostatak osnovnih informacija i jos poneki detalji ukazuju da je ovo usluga u povoju i da neko (iz inostranstva, sa losim maternjim jezikom, ili su ovi iz Quada angazovali nekog pocetnika) pokusava da se obogati preko noci.
[ calexx @ 10.09.2011. 10:43 ] @
Možda primljen poziv ne košta ništa ali koliko košta onoga ko poziva? Da nije možda klonirana kartica pa će račun da stigne nekom Estoncu? Koliko ovo uopšte košta?
[ član @ 10.09.2011. 12:00 ] @
Citat:
calexx: Da nije možda klonirana kartica pa će račun da stigne nekom Estoncu? Koliko ovo uopšte košta?

ne verujem da se o tome radi jer piše da je prepaid (jedna dopuna u dve godine je dovoljna) i da u svakom trenutku možeš da proveriš stanje.
ali cene nema nigde na sajtu...
[ Miroslav Cvejić @ 10.09.2011. 12:10 ] @
Kako će slatko naš zakon o zaštiti potrošača da se uklopi u njihov poslovni plan?