[ arecibo @ 18.02.2004. 11:22 ] @
Nije mi bas najjasnije nekoliko stvari:

1. Hocu da zakljucam datoteku da ju nitko ne moze otvoriti a usto i da bude sifriran sadrzaj datoteke odnosno imena fajlova koje sadrzi?

2. Jeli moguce nekako onemoguciti da se browsa kroz osnovni folder koji sadrzi vise datoteka?

Oznacim komprimirani folder, unesem lozinku i sl. ali nikada mi ju ne zakljuca a jos manje sifrira?

[ euripyd @ 18.02.2004. 12:02 ] @
Mozda da zipujes pa stavis pass, pa onda sve opet rarujes pa opet pass.
Valjda bi to radilo?
[ arecibo @ 18.02.2004. 14:09 ] @
Ja zipujem folder i onda na taj zipani nabacim pass, ali mi ne radi, uspije mi svaki 10 put, nije mi jasno zasto?
Ali sifrirati imena datoteka do sada nisam niti jednom uspio ?
[ -=k3rn3l=- @ 18.02.2004. 15:31 ] @
password koji se zadaje u win raru je da zabrani da se stvari odzipuju. na primer ako imas folder arecibo i u njemu neke fajlove on ce da prikaze sta se nalazi u tom folderu ali prilikom pokusaja da se odzipuje on trazi password. tako da psw koji namesta win rar je zamo za extracting.
[ arecibo @ 18.02.2004. 22:06 ] @
Upravo tako, sve ja to znam, nego hocu da naglasim da ja 'pass-ujem' folder i kod extracta me ne pita pass, ne znam zasto, mozda ja nesto krivo radim.
Znaci klik na zipanu arhivu, pa File->Lozinka(ctrl+P)->Uneses pass pa OK zar ne?
[ -=k3rn3l=- @ 19.02.2004. 01:21 ] @
Citat:
Znaci klik na zipanu arhivu, pa File->Lozinka(ctrl+P)->Uneses pass pa OK zar ne?

pa to ne radi
kako klik na zipovanu arhivu ?! prilikom zipovanja selektujes fajl koji zelis da zipujes pritisnes add odes u tab ADVANCED i tu imas set password pritisnes ok i onda ce da je zastiti prilikom extractinga.10000%


i onda lepo skini 3.20 verziju http://wzone.6x.to pod apps
[ arecibo @ 19.02.2004. 21:12 ] @
Citat:
10000%


Ovo sta ti kazes bez sumnje radi 100% ;)

A sta mene muci, imam ogroman zip kojem bi nabacio pass i kako se cini morat cu ga raspakovat pa opet zipat sto ce potrajati... :( , ja sam mislio da je moguce dodati pass na otvaranje na vec zipani fajl.
Btw. hvala za sajt, ima zanimljivih stvari ;)

Pozdrav!
[ -=k3rn3l=- @ 19.02.2004. 23:37 ] @
a ma nista drago mi je da sam ti pomogao pa bilo kako.
mada mozes da zastitis folder ali ipak zastiti ti njega kod ext. to je bolje.
:o)
[ Ivan Starčević @ 21.02.2004. 21:36 ] @
Citat:
mada mozes da zastitis folder ali ipak zastiti ti njega kod ext. to je bolje.

Mislim da je tako najbolje posto šifrovani folder u JavaScript može da se otvori preko TotalCmd...