[ iobst1 @ 13.09.2011. 11:15 ] @
Postavljam pitanje, do kada če se dozvoljavati vrijeđanje, psovanje na ovom forumu, bez sankcija?


Ako sam se našalio, a odgovor je sa psovkama i uvredama na način kako to ne priliči, što me izjednačavaš moderatoru sa takvima?.. Nije me briga što če biti, ban ili ne, ali način na koji se comando izražava je sramota za ovaj i svaki drugi forum, a vi to njemu dozvoljavate..meni se više gadi svaka diskusija sa njim, jer uvrede takve osobe su grozne..Pogledaj zilenk još jednom što i kako taj piše. Ako je to po tebi jednak aršin, onda se razilazimo..
Ja ne moram da se spuštam na nivo na kojem on funkcionira, ali ne pada mi na pamet nekome takvo što izgovoriti..Uostalom, tko je i što je , govore ove ružne riječi koje upučuje..

Duboko sam razočaran sa tolerancijom koju uživa čovjek koji piše takve grozote.
[ commando @ 13.09.2011. 11:53 ] @
Ne znam bre sta ti oces vise. Koji se moj kacis vise za mene.

Spasio te neko sa brisanjem tvojih egzoticnih postova dal zeus il ko i opet nesto cackas... Ti si bre bolestan tip idi leci se bre.

I ko ti je rekao da postavljas teme i pises po temama tvoje gluposti koje nisu vezane sa delom foruma.

Nauci se jednom da postujes pravila.
[ commando @ 13.09.2011. 17:02 ] @
Pitam ja vas sta vam ovo znaci pisem 3 posta sa cinjenicama i vi ih brisete admini il ko vec. Ne znam zasta vam sluzi ovaj deo foruma 'pitanja i odgovori' promenite ga u 'obrisana pitanja' posto malo malo pa koji vam se komentar ne svidi vi brisete. Samo bez nekih zavlacenja kod odgovora ako ih bude.
[ Shadowed @ 13.09.2011. 17:20 ] @
Za svaku obrisanu poruku imas izvestaj na mail-u sa sve razlogom za brisanje.
[ commando @ 13.09.2011. 17:52 ] @
--cut here--

Dodatni razlog brisanja koji je moderator naveo:
Tema je u dobrom forumu. Namena foruma Predlozi i pitanja i jeste za teme ovog tipa (izmedju ostalog).

To je tvoj razlog a ne znas zbog cega je to pisano u temi PCDVB kartice i nisi upucen sa clanom koji pise takve postove u svakom delu tog foruma

2. Ne ponavljajte teme

Pre nego što postavite pitanje, proverite da li je o tome već bilo reči na forumu! Čest je slučaj da novi korisnici, odmah nakon registracije, postave pitanje koje je ranije često postavljano. Zbog toga im poruka biva obrisana, ili budu izloženi gnevu korisnika koji ne vole takvu vrstu poruka. Upotrebite sistem pretrage po ključnim terminima da biste proverili da li je neka tema već obrađena na ES forumima. Proverite da li pretražujete ispravan forum, ili pretražite sve forume odjedanput. Sistem za pretraživanje je brz i lak za korišćenje!

9. Izaberite relevantan forum za svoju temu

Ne postavljajte pitanja u pogrešnim forumima. To je stvar koja verovatno najviše izluđuje korisnike, koji su uglavnom opredeljeni za nekoliko specifičnih foruma koje isključivo prate na celom sajtu. Windows pitanju je mesto u windows forumima. Programiranje pod bilo kojom platformom spada u forum odgovarajućeg jezika, a ne u forum te platforme. Postoji dovoljan broj foruma za svaki Vaš problem, i čitanjem njihovih opisa lako je odrediti gde pripada Vaš problem. Ukoliko ste sigurni da ne postoji specifičan forum za stvar o kojoj želite da pišete, predložite da takav forum bude kreiran.

Upravo to radi taj clan iznad i sad ces mi reci da si opet u pravu, a nisi upucen u problematiku

kao i ovo ovde... http://www.elitesecurity.org/t413994-Zasto-dva-arsina eto da te uputim malo

i proslo mu je to. A svakih 15 dana pokusava nesto novo a ti i ostali koji treba da vidite zmurite i na kraju cete jos i njemu da se izvinjavate. Sramota kako se ovde ne zna ko sta radi.

Nije mu to prvi put

[ flylord @ 19.09.2011. 10:04 ] @
a koju poruku si napisao ovde te ti je moderator obrisao doticnu? I bilo bi lepo da se smiris, tako cemo mnogo lakse da resimo problem
[ flylord @ 21.09.2011. 08:12 ] @
da li bi pokretac teme mogao da da malo vise objasnjenja u vezi zalbe?
[ commando @ 21.09.2011. 14:40 ] @
Opet obrisana poruka. Zasto? Zato sto ja baratam cinjenicama a vi ne. To vam je neki vic zar ne. Ako kazem da nesto ne komenuarisete sto niste upuceni meni se brise post. Imas gore zasto a taj clan koji pise njegove postove nonstop off i to se tolerise to pitajte zeusa zasto je tako, i kakav je clan. A to ce vam potvrditi i modovi na pcdvb kartice gde sam i sam bio ali posto vidim da odgovarate na pitanja na koje i ne znate odgovore resih da se povucem iz daljnje diskusije tako da vise necu odgovarati ovde. Nadam se da ovaj put admin nece brisati post a i ne vidim da je sporan.