[ elizabetaz @ 16.09.2011. 13:59 ] @
Glupo pitanje znam, ali evo slučajo sam nešto kliknula i nestao mi Menu Bar u Microsoft Outlooku, znači File, Edit, View, Tools

Kako to vratiti nazad?
[ valjan @ 16.09.2011. 23:06 ] @
Pretpostavljam da je u pitanju verzija 2003. Na tastaturi pritisni istovremeno Alt i V taster da bi otvorila View meni, i zatim proveri pod Toolbars da li je Menu bar uključen (ako nije klikni na njega da bi ga uključila). Ukoliko jeste, proveri tu u View meniju da li je uključen Full Screen view, pa ga isključi. Ako ništa od toga ne pomogne, pronađi outcmd.dat fajl u C:\Documents and Settings\ime_tvog_naloga\Application Data\Microsoft\Outlook folderu i obriši ga (Outlook mora biti ugašen dok to radiš) pa pokreni Outlook.
[ elizabetaz @ 19.09.2011. 08:23 ] @

Imam verziju Microsoft Office Outlook 2007, Windows 7.

Kod mene uopće ne funkcionira Alt +V, kad pritisnem nema reakcije. Jel ima neki drugi način da pozovem View pa nadalje.
[ calexx @ 19.09.2011. 08:46 ] @
Koliko mogu da vidim, to se ipak zove toolbars a skriva se tako što se klikne desnim mišem ;) negde na menu bar i onda izabere toolbars. Možda proradi i F10. Mada sad vidim da piše da Menu bar ne može da se sakrije, samo može da se premesti ... da li postoji varijanta da se posle desnoklika izabere Customize?
[ elizabetaz @ 19.09.2011. 09:43 ] @
Ima Customize, pa idem na Toolbars, i imam Standard, Advanced, Web ali fali mi Menu Bar, uopće ga nema da ga selektiram. A recimo kod kolegice kojoj sve radi, ona ima i ponuđeno Menu Bar i selektirano.
[ elizabetaz @ 19.09.2011. 13:13 ] @
Našla sam fajl outcmd.dat i preimenovala ga u old_outcmd.dat te restartala računalo. Sad je sve ok.

Putanja do fajla je C:\Users\ime_naloga\AppData\Roaming\Microsoft\Outlook

Hvala na pomoći!