[ impegna @ 23.09.2011. 18:38 ] @
Molim vas za pomoc imam jedan problem .Kad printam iz word office na kirilicnom fontu gde ima i latinica u tekstu .Na primer zaglavlje teksa mi je u kirilicnom a sve je drugo u latinici isprinta mi printer ono sto je u latinici super a ono sto je kirilica je sve ????????????.Neznam u cemu je problem sve u word je ok imam kirilicnu podrsku sve ok kuca kirilicu super isto i exsel tako grafikon ako je u kirilcno sve mi ispadne na printeru ????????
Imam i drugi printer hp na njemu je ok.Al na onaj sto je mrezni i kompjuter je wirless nece .Sve mi daje na njemu gde je kirilica ????.Pobao sam sve druge kompjutere na mrezi da printaju na ovaj printer u mrezi kirilica je super samo na ovaj kompjuter imam problem.Hvala
[ CakNoris @ 06.06.2014. 09:52 ] @
Problem je u encoding-u.
Može biti u samom word-u ili u drajveru za štampač.
Probaj da štampaš u PDF i vidi kakvi su rezultati. HINT: Free Word to PDF

Ako dobro prebaci, onda je problem u drajveru za štampač.
Probaj i da štampaš na drugom štampaču na svom računaru i da pošalješ dokument nekome da ga štampa na svom štampaču.
Ovim ćeš da stekneš više informacije o tome da li je problem u Word-u, drajverima za štampač ili nečem trećem.
Takođe, proveri probaj da promeniš font ćiriličnih tekstoa.
[ calexx @ 06.06.2014. 10:04 ] @
Nadam se da će da bude od pomoći ako za tri godine nije uspeo da reši problem. ;)