[ anakin14 @ 25.09.2011. 16:34 ] @
Uspeo sam da konfigurisem mrezu pomocu crossover kabla, ali sam nasao na par problema

kada sam hteo iz total commandera da udjem u drugi racunar trazio mi je usera i sifru a na tom drugom racunaru nije konfiguisan user account? gde se nalazi ovaj user i sifra?
onda sam morao u share folderu da ubacim guesta u permission i da omogucim guest account, ali sada sa bilo kog racunara ja mogu da udjem samo u shared documents a ono sto ja hocu je da bas sa mog laptopa mogu da kontrolisem ceo racunar.

Kako ovo da izvedem?
Hvala puno na vremenu!!!
[ maksvel @ 25.09.2011. 16:41 ] @
Napravi mu jednog normalnog korisnika, zadaj username/pass, pa preko njega ulazi u foldere. Podeli foldere koji te zanimaju. Može to biti i user sa istim username/pass kao na lap-topu, pa onda automatski prijavljuje, bez unosa.
A tu ti je i Remote Desktop. Uključiš ga na tom drugom kompu i zadaš da taj-i-taj korisnik može da se povezuje preko njega.