[ sasa.je @ 28.09.2011. 07:37 ] @
Dakle, treba fajl iz attachment-a da otvorim a da ga ne snimam(dobijam dosta poruka koje samo treba jednom da otvorim,odštampam i više mi neće trebati tako da mi je gubljenje vremena konstantno download-ovanje 20 fajlova dnevno).Čekirana mi je opcija 'do this automatically for files like this from now on'. Problem se odnosi i na druge ekstenzije ali meni trenutno treba samo .doc. U IE je to bilo regularno, ne trebam snimati taj dokument iz attachment-a nigdje.
Hvala na pomoći.
[ Milos Dedijer @ 28.09.2011. 14:07 ] @
Pa selektuj open with i on ce ti snimati u temp i otvarati samo. Ne razumem sta je problem.
[ sasa.je @ 28.09.2011. 21:12 ] @
Miloše,probaj da otvoriš neki attachment uz neku poruku koju si primio preko yahoo ili gmaila pa ćeš vidjeti šta je problem. Greška je i do mene što nisam naglasio da se problem odnosi na attachmente uz poruke koje se dobiju preko yahoo ili gmaila.
[ times12 @ 30.09.2011. 17:28 ] @
Za Yahoo ne znam, ali mislim da u Gmail-u pored priloga imaš opciju "View" koja otvara fajl u Google Documents.
Ili tu opciju moraš aktivirati u "Mail settings"-"Labs"
[ sasa.je @ 21.10.2011. 06:54 ] @
Mislio sam da je otvori u mom Word-u ili Excell-u. Takođe, bitniji mi je u ovoj situaciji yahoo nego gmail nalog. U svakom slučaju,hvala na pomoći.