[ Mogh Ur @ 02.10.2011. 11:50 ] @
Vrackov yu konverter 98e bez problema instaliram ali kad ugasim Word i ponovo ga startujem, vise ga nema!!! Dakle dok se Word ne resetuje sve lepo radi. Isti taj konverter na kucnom racunaru radi vec godinama bez ikakvih problema. Primetio sam i da bilo koja ikonica koja se postavi u wordu egzistira samo dok se word ne restaruje. Cudno! Na oba racunara je Win xp.
[ Mogh Ur @ 02.10.2011. 11:53 ] @
Zaboravih da kazem da je u pitanju Word 2003
[ Mogh Ur @ 03.10.2011. 16:34 ] @
Zar bas niko da pomogne?
[ Jpeca @ 04.10.2011. 08:18 ] @
Ako ti na kućnom računaru radi uporedi postavke aplikacije
1/ Da li su ti makroi omogućeni na računaru na kome ne radi
2/ Gde ti se nalazi Normal.dot i da li ga je moguće menjati

Nemam više nigde instalirano verziju 2003 da bih proverio, ali koliko se sećam konvertor se čuva u okviru Normal.dot. Možeš da probaš da iskopiraš sa kućnog računara na računar na kome ne radi (prethodno naravno sačuvaj original)

[ ib.kroki @ 04.10.2011. 10:46 ] @
Imao sam isti problem.
Shvatio sam ako prvo instaliram podršku za SR gramatiku, konvertor se ponaša kao što si ti naveo.
Sad uvek prvo instaliram SR gramatiku pa konvertor i sve mi radi.
Možda nisam došao da pravog zaključka, ali od kada ovako postupam nisam imao problema.
[ Mogh Ur @ 04.10.2011. 11:49 ] @
Ma, sve sam proverio. Sve je ok dok ne ubijem word. Stoji u Normal.dot ali kad opet startujem word vise ga nema. Ista prica je i sa ikonicama u wordu - sve radi dok se ne ubije. To je racunar na poslu (moje zene) pa ne mogu bas da ceprkam po njemu. Nista mi nije jasno. Deinstalirao sam word i opet ga instalirao sve misleci da je "strucnjak" koji im odrzava racunare nesto zeznuo. Konverter sam vise puta instalirao na kojekakvim racunarima i svuda radi bez greske. izlude me nacisto.
[ rgdrajko @ 29.02.2012. 14:18 ] @
Ma batali Yu konvertor 98e. Instaliraj Srpski.dot.
Imas kompletno upustvo.