[ mmirovic @ 03.10.2011. 22:32 ] @
Pozdrav,

Da li neko ima iskustva sa ovom karticom?
Da li je upotrebljiva ili je bolje dati malo vise para i uzeti nekog solidnog LeadTek-a?

Unpared hvala.
[ vaske71 @ 03.10.2011. 23:22 ] @
Ono drugo ...
Pozdrav
[ mmirovic @ 04.10.2011. 08:44 ] @
pretpostavio sam. Ipak bih voleo da cujem ako neko ima iskustva sa Kwold-ovom karticom.
[ gilopile @ 04.10.2011. 09:38 ] @
Po meni terminator je vise nego solidna kartica, e sad leadtek expert je sigurno nesto bolja, ali nista znacajno i vredno cimanja ako vec imas prvu. Ako ti je los signal tj. losa antena, nece te `izvuci` ni kartica od 100e, dok u protivnom i najjeftinija ce imati odlican prikaz. Bitno je i za sam kvalitet slike malo bolje i neprednije ispodesavati njen rad, sto ne moze preko njenog PVR-a. Pokusaj sa Chris TV-om ili DScaler-om i instalisanim filterom deinterlance, pa vidi koji ti najvise odgovara u zavisnosti od podesenog i podrzanog rendering-a i tvoje g. kartice. Imao sam obe na duze vreme pa ti ovo pricam iz licnog iskustva.
[ mmirovic @ 04.10.2011. 11:03 ] @
Hvala na savetu. Signal je dobar, vise me zanima kakav je softver, da li ok radi sa win7, da li je daljinac ok i da li je tjuner brz pri promeni kanala.
Ako je ovo ok, onda cu uzeti ovu karticu posto mi je jednostavnije.
[ gilopile @ 04.10.2011. 11:37 ] @
Nema na cemu!

Kartica bez problema radi na win7, e sad za daljinac nisam siguran, provericu pa cu javiti(nisam ga nikad koristio, jer mi je uvek mis u blizini), jer kartica vise nije u mom posedu, ali frendu radi na sedmici bez problema. Sto se sofverske podrske tice, obe dolaze sa ne tako dobrim PVR-om, pa ako bas hoces malo naprednije podesavati, onda ona dva programa sto sam naveo odlicno rade sa obe pomenute kartice. Brzina promene kanala je `traljava` podjednako na obe, ali nije ni toliko sporo da smara. Znaci delay postoji i neces moci sa prog `+` bas brzo saltati, tj. mozes ali pauza postoji nekih 1sec dok se ne pojavi slika. Cak i dosta skuplje kartice imaju isto taj delay, pogotovo se oseti na DVB ako imaju podrsku za isti, ali sta je tu je. U globalu neces pogresiti ako je uzmes, a poprilicno je jeftinija od precenjene leadtek, mada je i njima cena pala. To ti je neki srednji segment i razliku neces primetiti izmedju njih. Naravno, kao sto sam rekao, kakav signal takva i slika, jer ne mozemo ni ocekivati neku bolju kvalitetu slike sa kvalitetom opreme koje nase TV stanice imaju, nije se bukvalno nista promenilo od `66.:)
Pozdrav!
[ mmirovic @ 04.10.2011. 12:45 ] @
Haha, u pravu si. Ok, zvuci dobro, 1s pri promeni kanala je prihvatljivo :) Hvala jos jednom.
[ milosh-84 @ 10.11.2011. 19:41 ] @
karticu sam kupio pre nedelju dana,sljaka kao luda. daljinski,fm,tv rade perfektno. preporuka za sve