[ danety @ 04.10.2011. 20:43 ] @
Naime, problem je sto u bazi ima upisano vise redova a kada ih pozovem dodje mi samo jedan u query-ju ima uslov.
O cemu se radi treba da mi ispise sva imena iz baze osim imena iz sesije.
Kada rezultat smestim u promenjivu i probam da je upotrebim pokaze mi samo jedan rezultat...
Svasta sam probao nebih pitao da ne moram...

Hvala svima na pomoci.

Jeste pomogla je funkcija sa sredine stranice.

[Ovu poruku je menjao danety dana 05.10.2011. u 07:18 GMT+1]
[ Jbyn4e @ 04.10.2011. 21:14 ] @
http://www.php.net/mysql_fetch_array
Citat:
mysql_fetch_array — Fetch a result row as an associative array, a numeric array, or both


Znaci row, ne rows, tj. da prevedem - red iz baze, a ne sve redove. Imas na gornjoj stranici i primer kako se citaju svi redovi koje dobijes select upitom.

P.S. Trebalo bi malo da poradis i na pisanju interpunkcije u srpskom jeziku, a i pisanje negacije glagola... (nebih???)
[ danety @ 05.10.2011. 02:34 ] @
Gramatika mi je slabija strana svestan sam toga i bilo bi dobro da je znam bolje ali je upotrebna vrednost mala pa je i toliki prioritet da je ucim.
Izvini ako te je moje pisanje uvredilo na neki nacin ili isprovociralo. Stvarno slabo znam gramatiku.
Hvala za pomoc jos jednom.
[ Jbyn4e @ 05.10.2011. 05:46 ] @
Ma nije uvredilo, nista takvo, samo sam ti dao savet, kojeg mozes ili ne moras da se pridrzavas.

Nadam se da si shvatio kako dalje u svom php skriptu? Ako jos nesto zapne slobodno pitaj :)