[ bocko @ 05.10.2011. 00:19 ] @
Samsung Galaxy Note

Da li neko zna kada stize kod domacih operatera ovaj telefon u Srbiji??

Sta mislite da li ce biti podjednako dobar pa i bolji od SGS2
[ S A J A @ 05.10.2011. 08:29 ] @
Koliko vidim u poređenju http://www.gsmarena.com/compar...dPhone1=4135&idPhone2=3621 sve je isto osim što je veći i veća je rezolucija. Naravno, to je više nego dovoljno da bude "bolja kupovina". Gledao sam i neke videe na youtubeu, i lepo leži u ruci, ja imam Galaxy S1 i ovaj note mi se baš sviđa. Znam da nije po teoriji potrošačkog društva i neka mi Samsung ne zameri ali ne moram baš da kupujem svaki model po redu, može ponekad i da se neki preskoči (kao na primer S2). Inače rezolucija 1280x800 je vrh, to je veće čak i od većine netbukova, za surfovanje, čitanje knjiga i slične stvari ima da bude odlično. Mislim, pored takve sprave kome treba tablet. Jedino što su stavili 2.3 verziju androida a mogla je da bude 3-ka.
[ bocko @ 05.10.2011. 23:49 ] @
ono sto je meni trenutno najbitnije da li neko ima predstavu kada bi se on mogao naci u ponudi kod operatera u Srbiji
[ peachwoman @ 16.11.2011. 16:23 ] @
Ja sam se zaljubila skroz, hoću bijeliiiii
[ peachwoman @ 05.03.2012. 08:27 ] @
Ja dok kupim Note, evo nam već galaxy 3 i već sad slinim kaj će to biti
[ bakara @ 05.03.2012. 10:20 ] @
Citat:
peachwoman: Ja dok kupim Note, evo nam već galaxy 3 i već sad slinim kaj će to biti

Galaxy 3 ili Galaxy S3, to su dva razlicita telefona...

[ peachwoman @ 05.03.2012. 10:34 ] @
a mislila sam na s3
[ sognum14 @ 31.03.2012. 14:33 ] @
Imam samo reči pohvale za SG Note, ja ga imam mesec ipo dana i mnogo je dobar fon, treba samo par dana (2-3) da se naivkenete na njegovu veličinu i posle toga sve je EXTRA!!!
A što se tiče verzije Androida, vrlo brzo izlazi update sa Note, tako da će biti zadovoljstvo koristiti ga,
na sledećem linku pročitajte više o update-u za Note:
http://mojasrbija.com/2012/03/...et-nadogradnje-za-galaxy-note/
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 02.04.2012. 23:03 ] @
Ja se od kako sam ga kupio klackam na razlicitim ROM-ovima ICS-a. Trenutno sam na CNA (CodeName Android) i njime sam najzadovoljniji.
I dalje ne radio snimanje video zapisa kamerom, ali nije da to ikad i koristim.
[ macili182 @ 02.06.2012. 16:35 ] @
Kupila sam SGN prije par dana, telefon je jednostavno savrsen!
Ko se odluci za njega, nece pogrijesiti.
Samo imam mali problem da pronadjem odgovarajucu navigaciju za njega
i mape (Srbije, BiH, Cro...) za istu tu navigaciju, a da su besplatne :)
Pa bih zamolila da mi neko pomogne, linkuje neko rjesenje, savjet bilo sta. Hvala!!! https://static.elitesecurity.org/square.gif
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 02.06.2012. 19:08 ] @
Svaka prava navigacija košta, osim Googleovih Mapa, ali opet, oni ne podržavaju navigaciju u našim krajevima. Trebao bi ti hack kojim ćeš omogućiti da navigacija radi i na ovim prostorima.

I pazi ekran telefona..osetljiv je na padove :)
[ bakara @ 02.06.2012. 21:28 ] @
Citat:
-V-O-Y-A-G-E-R-: Svaka prava navigacija košta, osim Googleovih Mapa, ali opet, oni ne podržavaju navigaciju u našim krajevima. Trebao bi ti hack kojim ćeš omogućiti da navigacija radi i na ovim prostorima.

Meni je Gmaps bolja navigacija od iGo koji nema pola adresa koje mi trebaju, cak ti ne treba ni data konekcija ako lepo iskesiras mapu i odradis directions.

Koji je to hack kojeg pominjes, rado bih da probam?
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 03.06.2012. 01:27 ] @
Što je još gore, na GNE iGO ne radi kako treba (kao ni na Noteu), zbog velike rezolucije.

A hack je modifikacija običnih GMaps, tako da se dozvoli navigacija svuda. Kolega mi je svojevremeno dao link, ali bih sada i ja morao da googlam i tražima na XDA :)
[ bakara @ 03.06.2012. 08:37 ] @
Citat:
-V-O-Y-A-G-E-R-

A hack je modifikacija običnih GMaps, tako da se dozvoli navigacija svuda. Kolega mi je svojevremeno dao link, ali bih sada i ja morao da googlam i tražima na XDA

Mislis da moze offline da ti odradi directions?

Daj iskopaj to negde bas me zanima, i iseci ovu temu...
[ Zoran Milovanovic @ 03.06.2012. 11:43 ] @
Evo recimo ovde ima vise informacija: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1007132

Bitne su poslednje 2-3 stranice ;-)
[ Zavisan @ 10.06.2012. 20:18 ] @
Kupio sam Note za Novu Godinu, pošto su mi otuđili za istu moj S1.
Telefon je u startu nezgodan za držanje, međutim pslije nedelju dana to nijesma primjećivao.
Obavezna je futrola, ja sma ga nosio prve dvije nedleje bez futrole, i pojaivle su se sitne ogrebotnice.
Koristim ga sa stock ROM -om, nijesma nikad ubacao custome, ne jer ne znam (isli mda nema ROM -a ne XDA za S1 ili HTC G1 koji nisam probao), već jer mi nije potreban. Ima dosta RAM -a, procesor mu je brz, a što je najbitnije sve radi..
Navigaciju koju sma koristio na S1, iGo ne mogu na ovo mmodleu zbog rezlucije. slija se prikazuje na 1/3 ekrana, kome to ne smat i dalje je dobro rješenje za offline. Ona koja radi sigurno je Sygic, ali on e plaća a imate i trial.. .Ja trenutno koristim Google navigaciju. Radi savršeno na našim prostorima, a imam i unlimited paket pa mi svejedno treba li joj net i ne keširam mape.

Hack o kojem pričate je u stvari instaliranje još jedne navigacije (običan .apk fajl) i onda doibjete dvije ikonice original navigaciju i hackovanu.