[ kime1 @ 20.02.2004. 03:22 ] @
Film u avi formatu,titl u sub,kako da spojim to sad?
[ Crazy_Kure @ 20.02.2004. 05:37 ] @
Za to ti trba neki Divx player, kao radlight, micro dvd, mv2 player..., ako vec imas nessto od ovih playera onda otvoris player i iz playera otvoris film, desni klik na video prozor ndjes opciju load subtitle i ucitas titlove.
[ djdrale @ 20.02.2004. 13:40 ] @
Ili recimo jos jednostavnije BS Player v0.866 .... pa uzivaj.
[ fanfon @ 20.02.2004. 14:02 ] @
Probaj sa RadLight-om. Meni dosta dobro sluzi.
[ CyberGastarbaiter @ 20.02.2004. 18:14 ] @
Probaj CrystalPlayer, ima mnogo dobru foru. Sva podesavanja ti se pojavljuju kad predjes misem po donjoj ili levoj ivici ekrana filma. Mnogo lepo.

http://www.crystalplayer.com
[ dzezer @ 20.02.2004. 19:38 ] @
Ja ti preporucujem RadLight.
Desni klik na sliku,Load subtitles i nadjes gdje su spremljeni i to ti je sva mudrost.
[ CyberGastarbaiter @ 20.02.2004. 21:24 ] @
Ne bih da ulazim u to koji je plejer bolji, ali ne vidim nista epohalno u tom desnom kliku na sliku. Uradi isto to u plejeru koji sam predlozio.
Ja sam ranije koristio BS player, ali otkad sam otkrio Crystal, definitivno ga je zamenio iz jednostavnog razloga sto da bi podesavao parametre slike, tona ili cega vec, ne moras da otvaras prozor sa slikom plejera, pa da trazis options itd. i to sve preko ekrana sa otvaranjem raznih menija koji ti zaklanjaju sliku, vec sve imas vrlo lepo na dohvat ruke samo ako pomeris misa u levi ugao (jacina, kontrast, boja, osvetljenje,titlovi, plejlista itd), a dole imas timeline). To se zove userfriendly, mada svako ima svog favorita.


Bojan Bašić: obrisan nepotreban citat

[Ovu poruku je menjao Bojan Basic dana 06.06.2004. u 22:13 GMT]
[ kime1 @ 21.02.2004. 00:10 ] @
Hvala!Ja sam koristio WinMedPlayer, a tamo nisam našao...međutim imam već BS player koji je ok,tako da mi se sad ne da skidati crystal (ne znam da li je besplatan,tj.da li treba tražiti crack posle)...
[ CyberGastarbaiter @ 21.02.2004. 00:22 ] @
BS Player ti je odličan, a što se tiče Crystal-a imaš besplatnu verziju, baš na sredini ti piše (kako otvoriš onaj link što sam postavio). Takođe kao i kod BS-a imaš meni na srpskom, ako će to da ti pomogne da ti bude lakše.
Ja bih ti preporučio da skineš dva, tri, pa da vremenom odlučiš koji tebi lično najviše odgovara.
[ elmers @ 21.02.2004. 00:58 ] @
U wmp ne moze da se ucita titl. BSP je jedan od jadnijih probaj RadLight i prijatno ces se iznenaditi.
[ Homer Simpson @ 21.02.2004. 01:44 ] @
Interesantno da se svi lijepe za RadLight !
mada, da li je neko od vas mozda primjetio da AD Aware ili Spybot
brisu RadLight kao spyware???
+ RadLight nema opciju za overlay title! (gledanje Divix na TV-u sa titlom)

Meni se to desilo dva puta i od tada koristim BS Player ili mv2player
oni su o.k. s tim sto mv2player ima settings za professional use
u kojem ima sve sto vam treba od video , mp3, audio.... playera do
linkova sa Divix titlovima.... inace free je

+probao sam Crystal stvarno je dobar!!
[ kime1 @ 21.02.2004. 17:04 ] @
I ja sam primetio to za radlight
[ miLOSm @ 21.02.2004. 21:19 ] @
Po Meni Je Najbolja Kombinacija Windows Media Player 6.4 + g400 plugin pogotovo ako imate izlaz na TV jer postoje posebna podesavanja za sliku na TV-u nezavisno od Monitora