[ linex @ 20.02.2004. 10:44 ] @
1.da li neko ima iskustva sa otvaranjem naloga na www.auctionpayments.com/ i placanjem Raiffeisen Virton katricom, posto PAYPAL ne radi za YU-SCG

2.da li je moguce uplatiti sa neke vize kartice na neku bez neke velike papirologije i gde je to moguce za prosecnog drzavljanina rezervata SCG

ukoliko ima neko komentara, Zahvaljujem Unapred

[ Air Jordan @ 20.02.2004. 10:45 ] @
Isto pitanje za Visa Internet Vojvodjanske banke.
[ hecky @ 28.02.2004. 16:58 ] @
Ja sam koristio kombinaciju AuctionPayments.com + VISA Internet Vojvodjanske banke za placanje i lepo radi.

1. otvoris account
2. napravis money order
3. "autorizuju" ti pare sa racuna (ne skinu, samo ih rezervisu, tako da ti ne mozes da ih trosis)
4. sacekas da se money order potvrdi (meni je ovo trajalo par dana, iako na sajtu pise par sati; dok se money order ne potvrdi, jos uvek mozes da se predomislis i da cancel-ujes money order, u kom slucaju novac na racunu ti ostaje "autorizovan" do 14 dana, a posle mozes da s njim radis sha zelis)
5. sedis kuci i nadase se da paket koji si narucio ne podleze "kaliranju" (izraz potice iz clanka iz Sveta Kompjutera, a odnosi se na sklonost carinika da otvaraju pakete i uzimaju sta im se svidi)

PS AuctionPayments.com ne odgovaraju za isporuku paketa ili nesporazume izmedju kupca i prodavca (nasuprot PayPal.com)

happy shopping :)