[ kktigar @ 21.10.2011. 10:24 ] @
Korisnik sam telekomovog ADSLa vec duze vreme,zivim u BIH RS od grada sam udaljen nekih 5 km, sa adsl od kako je prikljucen nisam imao nikakvih problema! Pre neki dan prijavim se za IPTV, htio bi da uzmem open trio paket, i od telekoma mi za nekoliko dana stize obavjestenje da nemogu prikljuciti IPTV zbog tehnickih uslova! Koji su to tacno tehnicki uslovi potrebni za ovaj Open IPTV, kada se navodi da korisnici koji imaju mogucnost adsl-a imaju i mogucnost IPTV-a?
[ Dominator08 @ 22.11.2011. 11:15 ] @
I ja imam isti problem,

imam 2 telefonske linije u kući, na jednoj imam ADSL već 4 godine, a sad sam se prijavio za IPTV preko druge ali mi kažu da nema tehničkih uslova za to!? Uzeo sam nov TV pre par dana da bih se prebacio na digitalnu televiziju i HD kanale,
i stvarno nisam očekivao da će mi reći tako nešto jer moj brat sa sela koji je udaljen 10km od grada ima IPTV a meni ovde kažu da nemam tehničkih uslova i kao 'ko zna kada će biti stvoreni' !

Da l neko zna šta oni podrazumevaju pod tim tehničkim uslovima za IPTV? Sad ne znam koju alternativu da tražim,
treba mi digitalna televizija da bih mogao da koristim PIP na TVu..