[ pbs @ 24.10.2011. 18:02 ] @
Pozz imam jedan prbolem. Kako da vratim izbrisane poruke na faceu htino mi je potrebno resenje
[ Ljubiša Begović @ 24.10.2011. 18:17 ] @
Citat:
Once you delete your copy of this conversation, it cannot be undone.

Ovo si video pre nego što si obrisao?
Ali tu su one negde ne serveru, samo trebaš hakovati fb server, jer poruke se nikad ne brišu, nego se čuvaju, samo oni znaju zašto...
[ pbs @ 25.10.2011. 09:16 ] @
pa sta da radim
[ Ljubiša Begović @ 25.10.2011. 09:39 ] @
Ja mislim da u ovom slučaju ne možeš uraditi mnogo, tačnije ništa.
Jedina solucija da povratiš te poruke, jeste da kontaktiraš osobu sa kojom si bio u konverzaciji i da ti dostavi kopiju tih poruka, copy/paste poruka po poruka (ako imaš mogućnost da kontaktiraš tu osobu).
[ SStudio @ 25.10.2011. 11:30 ] @
Probaj kroz account settings pa u dnu strane koju ti otvori imaš Download a copy of your Facebook data, kada dobiješ kopiju ako se tu ne pojave skuvaš kafu sipaš rakijicu i zahvališ se što su to samo poruke sa faceta a ne neka neizlečiva bolest.
[ Qler01 @ 26.07.2015. 07:59 ] @
zasto arhiva pamti recimo poruke iz 2012 godine a pojedine iz ove godine ne pamti recimo obrisan razgovor od juce? Postoji solucija da se trazi od FB kompletna istorija tvog naloga dakle oni su duzni da ti to dostave ,dakle svaki lajk sve sto si ikada napisao na fb sicice ti na kucnu adresu sa jedno 10-ak dvd-a. E mane zanima ima li neko drugo resenje????