[ cvbnm @ 25.10.2011. 15:24 ] @
Pozdrav svima i odmah pitanje.Naime na jednom jednofaznom motoru (cca 200W) na rotoru sa svake strane na osovini
nalazi se po jedna opruga cije namjena mi je potpuna nepoznanica.Rotor se pomice po lezaju nekoliko mm.(Inace je to motor od dvorisnih
vratiju firme BFT a tip motora je Phobos L).Sve ovo je zbog toga sto ponekad motori zataje i "izmjesaju" vrata ili se ne otvore ili zatvore
do kraja pa sumnjam na neki problem u motorima.Ako je nekome poznat problem ili nesto zna o takvoj konstrukciji motora (cemu sluze navedene opruge) molim da se javi
[ djura63 @ 25.10.2011. 17:12 ] @
Centrifugalni prekidač?
[ cvbnm @ 25.10.2011. 20:05 ] @
Ne.Na motoru nema nikakvih ostalih djelova osim namot (stator) kavezni rotor sa osovinom i na djelu gdje je obicno prazno mjesto na osovini izmjeđu kraja rotora i lezaja na osovini su te dvije opruge?
[ Horvat I @ 25.10.2011. 20:15 ] @
Opruge za centriranje
[ cvbnm @ 26.10.2011. 15:48 ] @
Opruge za centriranje; predpostavlam da se misli na cetriranje rotora tj dobivanje u centar mag. polja ali ja nemam cije postaviti rotor u "centar" tj,. nema nikavog mehanizma da ja rotor zadrzim u nekoj novoj poziciji.
[ veselinovic @ 26.10.2011. 19:12 ] @
Nesto mi se javlja, ali bih volio da znam jel na osovini motora zupcanik i to puz ili helic?
[ cvbnm @ 26.10.2011. 19:34 ] @
Da. Motor pokrece puzno kolo a puzno kolo preko navojne sipke pretvara u ravno (linisko) gibanje "klipa" koji se otvara ili zatvara cca 50cm
[ veselinovic @ 26.10.2011. 21:23 ] @
Pretpostavljam da su opruge u funkciji zastite motora.
Kada momenat opterecenja poraste preko jacine opruge ( vrata dosla do kraja ili neka prepreka) rotor sklizne i tako oslabi snagu motora.
Ne pada mi na pamet nesto drugo.
[ cvbnm @ 27.10.2011. 13:31 ] @
A ja sam mislio da ako rotor izadje iz "centra" mag.polja da mu struja kroz namot raste
[ veselinovic @ 27.10.2011. 18:30 ] @
Da, smanjuje se induktivitet statora, ali to ne traje vjecnost. Nesto ce ugasiti motor, bitno je da je mehanicka snaga rotora smanjena da ne otkine nesto.
[ cvbnm @ 29.10.2011. 11:10 ] @
Gledajuci sada pazljivije rotor uocio sam da je na prednjem djelu rotora (od strane zupcanika) dio rotora (oko 10mm) pomaknut za cca 2mm -tj taj dio rotora je sada "ispred" ostalog djela-(prelomljen je?)-pa me sad zanima utjecaj tog ostecenja na ukupnu potrosnju motora tj. eventualno bespotrebno pregrijavanje.