[ OCTAVIAN @ 31.10.2011. 17:31 ] @
Da li postoji mogucnost da preko ebay-a narucim robu i kao dostavnu adresu stavim neku drugu od one koja je prijavljena uz paypal account? Konkretno, imam racun u banci u BiH i paypal nalog vezan za nju, a narucio bih da mi roba stigne u CG, moze li to? Nesto googlah, cini mi se da postoji opcija da se dodaju neke gift adrese na koje moze da se porucuje, ali nisam siguran u to. Ima li neko iskustava?
[ gavrantije @ 29.11.2011. 19:40 ] @
Postoji. Ja sam iz Srbije naručivao gomilu auto delova za Jaguara iz Engleske za prijatelja u Beogradu i za sve navodio adrese, opet, njegovih prijatelja u Hanoveru ili Londonu kao mesto isporuke, u zavisnosti kako mu je odgovaralo.
Sve je stiglo, bez ikakvih problema.
Pre potvrde plaćanja imaš ovaj edit adrese gde navodiš mesto isporuke :



Logična stvar - nalazim na letovanju u Tunisu i kupio sam kupaće gaće na E-bayu. Šta boli uvo prodavca gde će ih isporučiti ako sam sve platio ?
[ bakara @ 29.11.2011. 20:30 ] @
Citat:
gavrantije: Postoji.

Postoji, ali to mozes koristiti samo ukoliko prodavac to dozvoljava, uglavnom svi stave u napomenu da salju iskljucivo na adresu sa paypal naloga.
[ gavrantije @ 29.11.2011. 22:41 ] @
Zaista nisam nikada imao problem te vrste, a možda je čak negde i stajala ta napomena.
Dešavalo mi se da ne isporučuju robu ukoliko se adresa isporuke ne poklapa sa onom na kartici, što mi je i razumljivo, ali sa paypal nalogom nikada nisam ni razmišljao o tome.
Možda im nešto znači i moj positive feedback 100%, stvarno ne znam.
U svakom slučaju, ništa ga ne košta da proba.