[ spasojevic @ 20.02.2004. 19:20 ] @
Bavim se grafikama i dizajnom tako da mi je stalno potrebno da stampam na papiru koji nije klasicne velicine. U Windows-u XP prilikom stampanja nemam opciju CUSTOM (koju imam u Windowsu 9 koja mi omogucuje stampanje na ne srazmernim formatima papira. Sve to sam imao u Windows-u 98 jer sam naravno imao i softver za HP 6L. Da li postoji neka internet adresa sa koje bih mogao da skinem potrebne drajvere i softver za 6L koji ce da rade u XP-u? Bio sam na HP sajtu ali nisam nasao nista sto bi mi pomoglo!
[ Balša @ 20.02.2004. 19:27 ] @
Probaj sa drajverima za Windows 2000.
[ filo @ 23.02.2004. 15:39 ] @
Citat:
spasojevic:
Bavim se grafikama i dizajnom tako da mi je stalno potrebno da stampam na papiru koji nije klasicne velicine. U Windows-u XP prilikom stampanja nemam opciju CUSTOM (koju imam u Windowsu 98) koja mi omogucuje stampanje na ne srazmernim formatima papira. Sve to sam imao u Windows-u 98 jer sam naravno imao i softver za HP 6L. Da li postoji neka internet adresa sa koje bih mogao da skinem potrebne drajvere i softver za 6L koji ce da rade u XP-u? Bio sam na HP sajtu ali nisam nasao nista sto bi mi pomoglo!

neces verovati al na sajtu proizvodjaca stampaca ima drjaver
kako cudno?
http://h20000.www2.hp.com/bizs...=en&cc=us&swEnvOID=228