[ bane @ 20.02.2004. 19:43 ] @
svaki put kad se konektujem na internet nakon restartovanja sistema dobijam poruku:

The system has recovered from a serious error
......

nakon toga sistem podignem sa cd-a i izršim repair (fixmbr) sve radi ok do sledeće konekcije, tj ponovo dobijem istu poruku nakon restertovanja.
Imam Norton AV međutim on ništa nije pronašao.
Po nekad kad sam na NET-u, desise iznenadni restart kompa.
[ MAD-MAX @ 20.02.2004. 22:36 ] @
Pa i ja imam slican problem, samo ne ovo sa Internetom :). Prvo sam mislio da je RAM (uzrok restartovanja iz cista mira) a onda sam otkrio (menjajuci kartice bla bla) da je graficka. Pa ti sad probaj to isto jer mislim da je neki deo hardware-a u pitanju!
[ dzezer @ 21.02.2004. 18:13 ] @
Ma promjeni Windowse pa ces vidjeti hoce li biti jos takvih problema:)
[ Ivan Starčević @ 21.02.2004. 20:34 ] @
Moguće da te zeza modem pošto XP ima posebnih afiniteta prema njma :)
A što se tiče menjanja win-a, ja sam XP koristio nekih 2 meseca a sada vidite...
[ dzezer @ 21.02.2004. 22:19 ] @
Pa i ja sam imao takvih gluposti na XP-u ali otkada sam digao 2000 nema vise takvih gluposti.
Najbolje ti je promjeniti Windows:)
[ Marenović Slaviša @ 22.02.2004. 03:17 ] @
Pridruzujem se ortacima iz kluba 2000 : Menjaj windows!
Postani clan naseg kluba....
[ Nabukodonosor @ 22.02.2004. 21:09 ] @
Mislim da je u pitanju RAM memorija. Prvo skini sa Neta programce (zaboravio sam kako se zove ) za proveru ispravnosti memorije. Ako to nije, probaj da izvadis memoriju i da joj promenis slot. Mozda ploca nije bas u redu. pogledaj i podesavanja u BIOS-u, pogotovo ako si butao nesto. A ova naklapanja o "klubu 2000" zaboravi.
[ Radovan__III @ 22.02.2004. 22:16 ] @
Sto se tice promene win-a po meni je XP bolji od 2000 ali ako dodas sve moguce pacheve na 2000 moze biti bolja od XP-a.
Sto se tice ovog problema ja to resavam ovako napravim 2 particije jednu od 5 gb a drugu od ostalog i u tu od 5 instaliram win tako da mogu da ga menjam svaka dva dana ako ocu a da se nista ne poremeti.
[ djdrale @ 23.02.2004. 08:36 ] @
pokusaj malo da procackas u My Computer/Properties i da iskljucis one gluposti tipa: necu da se gasi monitor/hard disk... necu da se restartuje poslije svake gluposti izazvane od strane windowsa..... Pokusaj, meni se od tada kada sam promjenuo nista ne desava.
Moguce da ti je neki hardware(memorija) otisao u p.m., ali provjeri prvo.
Sto se tice prelaska na drugi sistem - ma dajte ljudi neka se ljudi malo muce i neka uce.
Pozdrav