[ cozi @ 08.11.2011. 16:55 ] @
Kupio bih vise sajtova koji ispunjavaju sledece kriterijume:

Obavezni uslovi:

1. Da tematika sajta nije: xxx, gambling, warez, pharmacy ili smesne slike/klipovi
2. Da je sadrzaj na engleskom jeziku ili eventualno na srpskom
3. Da su stariji od 6 meseci
4. Da imaju dnevnu posetu sa google-a vecu od 10 posetilaca a manju od 100
5. Da je domen .com ili eventualno .net

Plusevi bi bili:

1. Sto vise strana
2. Sto originalniji sadrzaj (u slislu da nije kopiran sa drugih sajtova, sto manje yt klipova i fotki)
3. Da nisu prikazivani adsense oglasi ili sl.
4. Da je domen na Godaddy-ju
5. Da sajt ne pokrece joomla

U poruci navedite:

1. Adresu sajta
2. Koliko ima: a) prosecno b) najmanje c) najvise dnevnih poseta u periodu od poslednja 3 meseca
3. Da li su na sajtu prikazivani adsense oglasi i kolika je mesecna zarada u periodu od poslednja 3 meseca
4. Na kom registru se nalazi domen, da li imate punu kontrolu nad domenom ili preko sajta na kome ste kupili hosting/registrovali domen
5. Da li hosting ide uz sajt i kada istice hosting i domen

Ostali podaci me ne interesuju ili mogu sam da ih saznam ili ako sam nesto zaboravio pitacu.

U sustini kupio bih sajtove koje je neko zapoceo pa odustao ili zapustio/napustio, koji mu u sustini vise i ne trebaju, za koje nema vremena i sl. Sajtove kojima se blizi istek domena i/ili hostinga i za koje niste sigurni da li cete produzivati. Sajtovi koji ne zaradjuju novac ili zaradjuju veoma malo.

Javite mi se preko privatnih poruka ili na mail zilijen(AT)gmx.us ili ostavite na temi kontakt pa cu ja vas kontaktirati. Zatim cu pogledati sajt i ako me zanima, onda cemo se dogovoriti oko cene i nacina placanja.

Oglas je aktuelan sve dok ne napisem da ne vazi vise.