[ sonus70 @ 12.11.2011. 19:26 ] @
Da li neko pouzdano zna da li moguće sa nekakvim digitalnim risiverom pratiti nešto od digitalnih kanala u NS, osim rts-a .
Šta bi mi od opreme u tom slučaju trebalo. Neki stanalone risiver, šta li već? Na šestom spratu u potkrovlju sam pa izbacivanje antene nije neki preveliki problem.
Totalni sam duduk po tom pitanju a i nemam tv već godinama pa da se malo uključim. Postoje možda teh. uslovi za KDS kabl al neću da plaćam TV. Dosta je 500+ što mi stiže sa strujom.
[ comi 1342 @ 21.12.2011. 22:07 ] @
Tri ipo srbijanska programa, 15-ak hrvatskih, i ponekad 7 madjarskih, od kojih 4 HD, ako kupiš set top box DVB-T koji podržava MPEG 4, (za Mađare ). Ako sačekaš malo, ili se otvoriš za samsung ue 6510, hvataćeš i sve srpske kanale digitalno, (svi nacionalni + RTV1, RTV2,i još koji regionalni), pri čemu će Prva verovatno odmah ići HD.
Nemojte kupovati TV u Tempu Panasonic tx-l32e30e, lažu da ima DVB T2 tuner, koji će trebati za prijem u Srbiji, a i Hrvati će polako preći na taj noviji, (od maja još novih 4,5 kanala, regionalnih).
[ sonus70 @ 03.01.2012. 18:34 ] @
Nema šanse da dam toliko za TV pogotovo što ue6510 po sajtu tehnomanije nema T2 (piše :DTV Reception(DVB-T/T2/C/S2): DVB-T/C/S2 ) .Ja sam planirao neki tipa 32UE5000 i neki STB nego me samo interesovalo da li da se upuštam u to. Živim preko puta sajam u Mičurinovoj pa me interesovalo da li ceo NS hvata te hr signale ili možda samo povremeno neki delovi grada , tipa " kad je lepo vreme adice i klisa 'vataju lep signal, inače jok" . TV sam odlučio da pazarim pitanje je samo da li da pokušavam da vatam hrvate. Veranje po krovu i ta gimnastika. TV i kupujem prvenstveno zbog filmova sa plejera.