[ gogi100 @ 27.11.2011. 16:57 ] @
imam word 2007, a testirano je i u wordu 2010 ne radi. dakle imam dokument od kojih 200 i kusur strana, on je sacinjen tako sto su vrsena kopiranja iz drugih dokumenata sa drugim fomratiranjem. kad u tom dokumentu pokusam da odstampam odredjeni deo na primer samo stranu 15 i to samo nju. inace imam ovaj problem sa stranama od 15-40 umesto da odstampa normalno na a4 formatu koji je i podesen,on stampa tu stranu kao da mu je zadana komanda two pages on sheet. sve moguce sam pokusavao, ali nista, taj deo dokumenta kad se stampa uvek ide ovako. menjao sam i drajvere,ali nista. inace imam stampac hp laserjet 2055dn. moze li mi ko pomoci kako da resim ovaj deo dokumenta?
[ 3okc @ 27.11.2011. 17:20 ] @
Proveri šta dobijaš u PrintPreview. Ako je normalno, moguće da je na samom štampaču podešena opcija.

Proveri i od koliko sekcija se sastoji "kompilacija". Bilo bi najbolje da ima samo jednu a ako ne, pobriši sve SectionBreak pa ponovo zadaj margine i ostalo.
[ gogi100 @ 27.11.2011. 22:02 ] @
u print priview prikazuje dobro, ali kad se stampa onda se pojavljuje problem. dokument se sastoji od puno continous break. tako na primer ja treba da stampam od 15 do 40 na 38 postoji sekcija jer se na ovoj strani nalazi tabela, pa je strana u toj sekciji landscape. do 38 sve je ista sekcija,ali kad dam na stampu na primer stranu 15 onda se pojavljuje ovaj problem. takodje na stranama postoje i fousnote. koja opcija treba da se promeni da se ovo nebi desavalo. ja sam sve moguce probao.
[ 3okc @ 28.11.2011. 15:08 ] @
Kada odeš u PrinPreview trebalo bi da imaš i opcije štampača - otvori to i proveri šta su podrazumevane stavke.

Što se tiče sekcija mogu samo da ti ponovim - pobriši sve suvišne. S obzirom da štampaš od 15. strane pokušaj da obrišeš prvih 14 i da štampaš od prve. Naravno, napravi rez. kopiju.
[ gogi100 @ 29.11.2011. 08:01 ] @
problem sam resio tako sto sam taj deo koji mi ne stampa dobro prekopirao u prazan fajl i to kao unformating text pa sam ga onda ponovo formatirao isve radi ok