[ k-os @ 22.02.2004. 12:00 ] @
da li je neko uspeo da se poveze na internet preko gprs-a i data kabla za ovaj telefon i da li to radi uopste ? da li treba neki poseban softver?
[ ClocEr @ 23.02.2004. 14:25 ] @
Da bi ti to uspelo, potebno je da telefon u sebi ima ugradjen modem, kojim ce se tvoj kompjutrer preko ir veze, bluetooth-a ili usb/com kabla povezati na gprs. Posedovanje modema je odlika malo profesionalnijih modela, a obzirom da tvoj telefon kosta toliko koliko kosta, i obzirom da spada u ne-poslovnu kategoriju, nisam siguran, ali ne bi trebalo da ima ugradjen modem. Od ostalih modela koji ih imaju , za neke XP sam instalira drajvere, a za neke ti je potreban drajver koji mozes na sajtu proizvidjaca.
[ skymobile @ 25.02.2004. 22:44 ] @
Sto se tice modema,C62 ima modem!
Sto se tice kabla to mozes da kupis,kosta 800 dinara,ali bolje da ako se malo razumes u elektroniku,napravi ga sam.Nemogu sad trenutno da nadjem semu,ali ako ti treba,javi se na mail [email protected] pa cu se potrudim da ti posaljem.
Sto se tice interneta trebalo bi da moze,ali nisam probao,pa ti vidi napravi kabal i probaj.Konekciju mozes podesiti isto kao za C60.Dakle nisam probao,pa nemogu da se kladim da ces uspeti ali vredi da se proba!
[ boniand @ 05.07.2004. 17:27 ] @
Ima modem a za XP drajvere javi mi se na mail [email protected]
[ Peciki @ 28.07.2004. 10:21 ] @
Koji su sve potrebni programi za povezivanje Siemens c62 preko kompa na GPRS, i gde ih mogu naci