[ branko.g @ 30.11.2011. 01:16 ] @
Kupio sam laptop prije 4 dana za drugaricu i ne mogu da instaliram wireless karticu. uz laptop dolazi cd koji ima na sebi 5-6 drajvera za razlicite modele ovih laptop-ova i koji god da instaliram nista se ne desava.
napominjem da sam posle svakog bezuspjesnog pokusaja brisao prethodno instalirane drajvere, pa nove stavljao.
preko driver detective i jos jednog prostog programa saznao sam da je proizvodjac wifi uredjaja BROADCOM sa FOXCONN-om ili tako nesto.
instalirao sam svaki drajver sa neta sto sam mogao da nadjem i nista. operativni sistem koji sam postavio na njega je win7 x64 i sve ostalo radi veoma dobro do wireless-a,a drugarici je to primarna konekcija :S
kontaktirao sam radnju u kojoj sam ga kupio i oni mi kazu da dodjem u bg da mi oni to naprave, a u novom sadu sam, pa ako je ko imao slican problem sa ovim laptop-om a vidio sam da se dosta ljudi zalilo na ovaj problem,da me lisi tog troska, da mi kaze KOJI TACNO DRAJVER DA INSTALIRAM?

unaprijed zahvaljujem
[ Miroslav Cvejić @ 30.11.2011. 01:24 ] @
Radi li ti mrežna karta? Nabodi kabl i poteraj Windows update. Velike su šanse da će on instalirati adekvatan drajver.
[ aca_027 @ 01.12.2011. 12:25 ] @
prijatelju pre svega pozdrav za tebe i drugaricu - više za drugaricu nego za tebe...

to što rade takozvani proizvođaci svega i svačega stvarno nije mormalno, konkretno u ovom slučaju neko ko se bavi
proizvodnjom nečega što nije mala stvar jer ovakvi proizvodi znaju da koštaju poprilično. ovde je situacija takva da je
proizvodjač bez pardona okačio na svom sajtu drajvere za bezični adapter koji ne služe ničemu - ukratko rečeno ne
rade to što bi trebali da rade.

na sledećoj adresi su drajveri koji bi trebali da ti reše problem: http://www.wupload.com/file/2603112937/eMachines_E732ZG.rar

ukoliko znaš da neko ima isti problem, pod uslovom da ovi drajveri reše tvoju situaciju, ponudi ovaj link kako bi i ostali
mogli da se spase nenormalne situacije u koju ih je doveo nazovi proizvođac...

btw, drajveri su za win xp, vistu i 7...

na kraju još jedan pozdrav za sve...

i'm checking out in 9,8,7,6,5...



[ branko.g @ 01.12.2011. 19:53 ] @
ne znam sta drugo da kazem sem HVALA PUNO, dugujem ti pice sa drugaricom :) uspio sam da instaliram i sad radi. pozdrav
[ aca_027 @ 02.12.2011. 10:53 ] @
bitno je da radi, a za piće se ne sekiraj...

pozzzzzzzzzzzz
[ iggy1974 @ 01.02.2013. 00:41 ] @
Ja imam isti problem ali je nazalost link iz posta nedostupan, mozete li uploadovati drivere...?
[ aca_027 @ 01.02.2013. 06:10 ] @
evo novog linka:

http://depositfiles.com/files/2g69pnw4v

ako nešto nije u redu piši ponovo...
[ SashaNBG @ 05.03.2013. 23:32 ] @
OK, ako opet nestane link, a i za sve ostale koji imaju sličan problem, evo jedan savet...

Proizvođači laptopova se odnose prema kupcima kao prema idiotima, pa za TAČNO određen kod laptopa, daju i po 10 različitih drajvera za svaki uređaj.

Pogledajte sa donje strane laptopa, obično ima nekoliko nalepnica, na jednoj piše npr. Broadcom, Atheros, Intel ili šta već. Ako je nema tu, skinite bateriju i pogledajte ispod, moralo bi da piše. Onda samo potražite na drugom kompjuteru drajver za to.