[ Apokalipsa @ 04.12.2011. 13:50 ] @
Samsung Galaxy W I8150 vs Motorola Defy +

Dvoumim se izmedju ova dva modela koji da odaberem,pa me interesuje vase licno misljenje sta biste odabrali.Mobitel koristim u razne svrhe pa tako da mi nesto ne igra ulogu sta kod kog mobitela predjnjaci.Dajte svoje misljenje.Hvala
[ popusicko @ 05.12.2011. 17:05 ] @
Defy+ bez razmisljanja!!!
[ LalaNM @ 28.12.2011. 09:50 ] @
Pozdrav,

Imam oba telefona - jedan kao privatni a drugi kao sluzbeni.

Moj odgovor na tvoju dilemu je da sam moras da odlucis - svako ima drugaciji ukus...

Sto se mene tice, dajem Samsungovom Galaxy W znacajnu prednost. Jednostavno je mnogo kompletniji od Motorole... Malu prednost bih dao Motoroli na "neunistivost" mada to nije moja vrsta upotrebe... Tako ako koristis telefon kao "outdoor" uredjaj - puno prasine, vlage, stalno na terenu - razmisli o Motoroli. Ako ti treba normalan telefon koji jako tecno radi, dobro izgleda i dobro lezi u ruci (dodatne prednosti u odnosu na Motorolu su lepsi prikaz na LCD-u /nemam pojma zasto, jednostavno lepsi/, brza reakcija - tecniji rad, meni se svidja i TouchWiz 4, no to su sve subjektivne tacke...) - razmisli o Samsungu...

Nadam se da te nisam bas previse zbunio.

Pozdrav,

LalaNM
[ xopxe @ 02.01.2012. 20:44 ] @
Samsung galaxy W definitivno! Odličan je.
[ ElTutofinitos @ 21.01.2012. 10:46 ] @
Ako mene pitas izmedju ova dva modela bolji ti je galaxy W.
A ako trazis telefon cene ovog ranga moja preporuka ti je Samsung i9003 galaxy SL , bolji je od oba modela , najjeftiniji kosta 240e ,a ova dva modela koja si naveo kostaju oko 245e. Tako da ako trazis telefon za sve, moja preporuka ti je galaxy SL.