[ RarRapid @ 14.12.2011. 10:13 ] @
Napravio sam Gaming Portal,trazim partnera!
Pre nekoliko dana sam otvorio Gaming Portal,sve sam sam odradio dizajn,ubacivao module,puginove,chat.itd...
Pa ne bi mogao sve sam da radim da li bi neko iskusan zeleo da radi samnom na Gaming Portalu.?
Takodje bi zeleo da cujem komentare i utiske kako vam se cini sajt ipak je nov pa da sto pre popravimo neke greske ako ih ima..Unapred Hvala.
Link: www.visogame.com
[ Milos911 @ 14.12.2011. 10:32 ] @
Ovako izgleda da se imena postova na blogu odnose na sliku iznad (sto bi ustvari bilo kul, samo da je tacno). Eto onako na prvu loptu...
[ Zmaj @ 14.12.2011. 13:23 ] @
to sam i ja primetio, odvoj naslov i tekst iznad, takodje dobro obrati paznju na pravopisne greske, izbaci taj font za naslove ako nema nasih slova. stavi neki drugi, da si sam radio temu primetio bi ove stvari... obrati paznju na boje, recimo ono PS3 se ne vidi (ljubicasto na sivom), kad se predje na ps3 stranu onda se tema promei tada se ne vide neke druge boje (zelena i narandzasta). Nadji nekoga da ti sredi taj css.
[ RarRapid @ 14.12.2011. 19:28 ] @
Ok hvala vam na kritikama sredicu to sve,samo jos da mi kazete kako da ubacim novi front a ovaj da promenim?
[ RarRapid @ 24.12.2011. 18:24 ] @
Jel hoce neko samnom da radi Gaming Portal?
[ pajaja @ 24.12.2011. 18:40 ] @
Ovo je forum o web dizajn softveru, a ne za oglase.