[ Jesicaca @ 15.12.2011. 00:46 ] @
Moze li mi neko reci da li je moguce da se Windows live messenger sam pali,ako kompjuter nije ukljucen? Mom decku se eto tako Windows live messenger pali sam od sebe, mada mu e mail adresa nije verifikovana i ja ga tu uvek napadnem da neko koristi njegov racunar jer mi to bas nije logicno jer znam da se msn pali kad i kompjuter. Hvala unapred!
[ Teratron @ 15.12.2011. 00:57 ] @
Pravo pitanje je zapravo , da li verujete u bajke ?
[ lonelyrider_44 @ 15.12.2011. 01:12 ] @
Sa username-om i password-om, možeš se ulogovati sa bilo kog kompa, ne mora to da bude baš dečkov nalog ulogovan na dečkovom kompu. Ili mu neko zna šifru, ili je u pitanju virus, malware koji je zarazio komp, uzeo šifru i sada može da se uloguje sa bilo kog servera, komp tvog dečka mu više ne treba.

Pravo pitanje je, zapravo, verujete li dečku? :))
[ mulaz @ 15.12.2011. 01:47 ] @
Mislim(!) da se messenger "pali" i kad se otvori hotmail account, pa dosta ljudi misle da su offline, a u stvari je chat aktivan u browseru (slicno kao gtalk/facebook chat). Znaci da, cak iako je messenger (program), iskljucen, ako je u browseru otvoren hotmal (ili live account), da je mesenger (chat sistem) aktivan i pokazuje online stanje, a i moguc je chat preko browsera.


[ Jesicaca @ 15.12.2011. 12:12 ] @
On cak i kad ugasi kompjuter bude online,a u stvari nije.Meni je i to bilo cudno:-|Veliki broj pitanja ima u vezi sa msn-om,ljudi bas imaju problema sa njim.Hvala vam na odgovorima!Pozz
[ Danilo Cvjeticanin @ 15.12.2011. 12:34 ] @
A mozda ga koristi preko mobilnog telefona!?
[ missortr @ 15.12.2011. 12:43 ] @
Citat:
Jesicaca: Meni je i to bilo cudno:-|Veliki broj pitanja ima u vezi sa msn-om,ljudi bas imaju problema sa njim.

Vjerovatno ga zato ljudi i izbjegavaju, bar ja.
Provjeri ostale uredjaje sa kojima se logujes na isti.
Za pocetak, promjeni lozinku na Hotmail-u pa vidi sta se desava ...
[ sttevann @ 15.12.2011. 12:45 ] @
Za početak, promeni dečka.
[ Jesicaca @ 15.12.2011. 12:56 ] @
Ne koristi ga preko moba.Nije preko hotmail nego je preko nemacke e mail adrese "gmx" koja nije verifikovana.Mozda i to ima neke veze jer nije verifikovana.Taj msn je totalna glupost.Ljudi treba da ga izbegavaju.
[ kristi1 @ 15.12.2011. 13:02 ] @
Moze preko browsera da se loguje sa bilo kog racunara

http://www.meebo.com/messenger
http://www.ebuddy.com/#myspace